Ik wil dit idee jatten van Teamxbox http://media.teamxbox.com/toc/feature/2008_01_25_19_32_23/blades_1.gif http://media.teamxbox.com/toc/feature/2008_01_25_19_32_23/blades_2.gif http://media.teamxbox.com/toc/feature/2008_01_25_19_32_23/blades_3.gif http://media.teamxbox.com/toc/feature/2008_01_25_19_32_23/blades_4.gif Hebben jullie een suggestie om de tekst te verwijderen? Zelfde vraag maar dan voor de frame http://media.teamxbox.com/toc/feature/2008_01_25_19_32_23/feat_1.jpg al vast bedankt
Hotlink beveiliging. Referrers uitschakelen en je ziet ze wel. Fardo: Met de clone tool moet je een eind komen om de tekst te verwijderen. Het frame zou ik persoonlijk doen met de pen tool om een path te maken (moet je de pen tool niet op fill zetten), van dat path een selectie maken en die te vullen met je eigen content.
Hey ik heb even een dringende vraag, ik heb 2 layers: 1 met een woord en 1met een vierkant met een streep motief. Hoe krijg ik nu alleen dat woord gestreept zonder dat ik de rest nog zie???
Selecteer de layer met vierkant, houdt Ctrl in en druk op de woordlayer (rasterize eerst effe) zodat je die selecteerd. Dan Inverse en Delete.
Je moet met ctrl de woordlayer aanklikken in het layeroverzicht, zodat je dus de omtrek van het woord heb in de layer van het vierkant. Dan Inverse, dus de rest van het vierkant zonder het woord.
Ah selecteren, (dat gebeurde niet als ik op de layer drukte) maar het is gelukt nu! Thnx voor je hulp!
Ik zoek het design van een faceplate, dus alleen de lijnen en geen 3d effect of een foto. Bij voorbaat grote dank!
iemand een idee waarom mn letters in mijn userbar niet scherp zijn? weet niet hoe ik ze scherper krijg zoals sommige andere userbars, ja ben nogal n00b
ik zou wel is wille weten hoe je makkelijk een border kan krijgen om je tekening. die je dit gewoon bij blending options -> stroke? of tekenen jullie 4 x een lijn
Beide waar, maar wat ik meestal doe is dit. Als je weet dat je een zwarte border wilt, maak je een nieuwe laag boven alles. Vul deze met wit en zet de blending mode op 'Darken'. Als het goed is, verandert er dan niks aan je afbeelding. Vervolgens ga je naar Edit>Stroke en daar kan je dan je border mee neerzetten. Hierdoor staat de stroke op een aparte laag en kan je er (IMO) beter mee aan de slag. (Ook als je nog eens de originele afbeelding wil bewerken oid.