Big Bang is mij niet gegund, iemand nog tips? SickB vindt de files in eerste instantie wel, maar bij het uitpakken gaat het mis.. Sunny biedt 900, en de instellingen van Sunny staan hier ook op.. Iemand tips?
Ik had gisteravond maar gewoon torrents gedownload voor al die oude afleveringen die niet door SickBeard binnen waren gehaald (zie iets hoger op deze pagina). Nou zag ik vanochtend dat SB wel iig mooi de afleveringen die gisteravond uitgezonden zijn binnen heeft gehaald, dat werkt dus iig prima! Maar ik zag ook dat er nog twee afleveringen binnen zijn gehaald die gister niet gevonden waren? SB blijft dus blijkbaar net zolang zoeken als dat de aflevering op wanted staat, of niet? Maar ik vind t dan wel raar dat ze gisteravond niet gevonden werden en vannacht opeens wel? Naja, ik heb nu iig al m'n series weer compleet, dus vanaf nu gaat t alleen nog maar om nieuwe afleveringen en dat blijkt iig super te werken! Moet vanavond thuis nog ff checken of alles nou ook netjes in de seizoensmappen staat, maar dat zit denk ik ook wel goed. Dan vanavond alleen nog de NAS op m'n Boxee Box aan de praat krijgen, want dit loopt nog niet helemaal soepel...
Bittorent is hier in mijn flatje helaas geblokkeerd. Ik heb voor de BBT fans, ep 1 t/m 10 gisteren van Spotnet gehaald!
Als ik wil dat van de series die gedownload worden het .nzb bestand verwijderd wordt, klopt het dan dat ik dat bij SAB bij de instellingen en dan General > Tuning bij Cleanup List kan aangeven? Daarnaast heb ik bij SB aanstaan dat ie Metadata moet aanmaken en dat doet ie ook netjes, alleen heb ik ook bij Post-Processing Move Associated Files aanstaan waardoor ie (ook) een .nfo-orig aanmaakt, echter staan bij sommige afleveringen ook nog het .nfo bestand erbij en bij sommige juist weer geen .nfo-orig. Ook zijn het .nfo en het .nfo-orig bestand van verschillende grotes...?
Achja, het is leuker als je dan uiteindelijk de episodes hebt dan wanneer je ze hebt gezien. Ik vind dit echt een behoorlijk suf seizoen, Sheldon is allang niet meer echt een nerd en dat ruimte thema komt m'n strot uit..
Ik heb nog een vraagje of het renamen van bestanden. Ik heb het in SB ingesteld op %RN, ofwel Release Name en dat gaat bij gewone afleveringen prima, alleen bij WEB-DL gaat het niet helemaal goed. Hij maakt er .720p.WEB-DL-BS van terwijl het .720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-BS moet zijn?!
nee dat klopt wel , voor de rls naam kijkt hij alleen naar source en release group weet niet of je audio en video codec ook in de naam mee kan nemen met een variabele, maar waarom zou je dat uberhaupt willen? Hij checked bij het zoeken al op je minimaal ingestelde kwaliteit dus hij zal geen rommel binnen halen
heb dan ook met mijn broertje maar afgesproken om toffe dingen op de hdd te laten staan. Dan maar weer ouderwetsch uitwisselen
Ik ben daar nooit mee gestopt Doe het met 2 maten met de backup functie van onze synology's we hebben allemaal een automatische backup taak voor 1 folder die elke nacht draait dus als iemand wat wil hebben gooit hij het in die folder en trapt de taak af (of wacht tot de volgende handig) heel handig voor met name MP3 verzamelingen
Inderdaad, lekker renamen naar 'naamserie' SxxExx 'naamaflevering'. Bij series is dat geen probleem. Films laat ik niet renamen, dat zorgt enkel voor gedoe.
enige nadeel van het renamen is als je geautomatiseerd naar extra subs gaat zoeken ik doe dat wel eens via de xbmc plugin maar kan dan natuurlijk uit de bestandsnaam niet meer opmaken welke release het geweest is
Het ging mij idd juist om de ondertitels. Die haal ik altijd van bierdopje en daar hebben ze dus altijd de volledige release naam. Dus wel zo handig als SB alles ook de juiste release naam geeft, zodat ik niet handmatig nog iets moet gaan aanpassen.