Wij krijgen niet alle functies beschikbaar op de release? Volgens mij kan ik niet mijn TV linken via de XB One om TV te kijken, dan moet ik wachten tot ik XB One in Nederland verschijnt.. Apps, komen niet veel uit, meer bij Amerika.. Sowieso komt er een XB One op de release bij mij binnen. Maar ik ben echt bang, dat MS achter blijft tegenover de PS4. Niet om Negatief bedoelt hoor. Ik ga nu voor 2 consoles (PS4 voor exclusies) XB One als main. Zijn de jaggies erg bij Forza 5?
Oh maar ze hadden toch op de e3 gezegd dat ze geen restricties zullen hebben op 2e hands verkoop? Daarnaast nog ook dat hilarische yt filmpje uitgebracht. Either way. Ze schieten zichzelf behoorlijk in de voeten als ze nu ineens wel gaan verbieden. Dat zie ik niet gebeuren.
Daarom moet je even de discussie lezen. Gaat er meer om dat de grote winkelketens geen 2e hands games mogen verkopen.
Ja maar dat kan 2 announcements en een slechte launch later weer helemaal anders zijn toch Je zag hoe hard dat ging na de slechte X1 reveal op de E3 Die goodwill moeten ze eerst nog waar maken.
Iets waar ik van beide consoles erg blij mee ben is dat suspend/resume. Gewoon de game pauzeren, even iets anders downloaden, kijken, internet browsen, en dan gelijk de game weer starten zonder laadtijden. HEERLIJK!
Dat zou gaar zijn, gelukkig is Skylanders Swap Force wel native 1080p . Maar ik denk dat we inmiddels wel de conclusie kunnen trekken dat alle thirdparty launchgames er beter uit zullen zien op de Ps4. Morgen mogen de Xbox One reviews gepost worden, ik ben erg benieuwd!
Ik ook vooral benieuwd naar de exclusives (Ryse, Forza en DR maar ook benieuwd of er nog specifiek nieuws over de One versie van BF4 naar buiten komt
We zullen hopelijk veel antwoorden krijgen en nieuwe footage. Zelf heb ik DR3 en Ryse besteld van die games, dus ben benieuwd hoe tof ze zijn. Ryse ben ik vooral benieuwd na, de previews waren echt 50/50.
Ik heb een preview gelezen op volgens mij gameinformer die echt heel heel heel negatief was en dan niet over het technische gebeuren maar enkel over de gameplay iets over dat het zo boeiend is als tekst over tikken. En dat je dus amper het gevoel hebt als speler echt belangrijk te zijn. Hij speelde ook een stukje met 1 hand (beetje dezelfde attack knop indrukken) en dat ging ook prima Hoop echt dat het beter is dan dat maar ik moet zeggen dat sinds de eerste reveal de gameplay al flinterdun lijkt van DR3 verwacht ik veel meer. Meer zombies met gevarieerder en agressiever gedrag, grotere wereld, destructability, natuurlijk weer co-op, vette wapens maken en noem maar op. Vind dat van de launch games veruit de meest interessante exclusive (van beide platformen. Killzone ziet er natuurlijk ook erg mooi uit maar dat blijft toch gewoon een shooter. En daar koop ik BF4 al voor) edit:// As fun as dialing phone numbers was het dus deze preview gaat het om http://www.gameinformer.com/games/r...-rome-is-as-fun-as-dialing-phone-numbers.aspx
Dat is ook wel een heel erg pijnlijke voorlopige conclusie, DR3 zit volgens mij wel goed zeker met al die smarglass + kinect dingen. (gewoon leuk) Ryse wordt zo'n love it or hate it iets, grafisch zit het sowieso wel goed.
Ik wacht nog steeds op een first person walking dead like game waar je je eigen fort op moet zetten en middag opzoek moet en zombies knalle of slaan met objecten.