Is het mogelijk de optie uit te zetten dat de A.I. je niet kan raken in singleplayer? Word te vaak door de a.i. geramd en van het circuit geduwd,erg frustrerend.
De ai past zich groten deels aan op jou rijgedrag dus zal je in het begin wel veel auto's hebben geraakt in het begin van je carrière
Uhm nee niet echt. Probeer juist zo clean mogelijk te rijden. Maar merk dat ik vaak van de weg word gebeukt en spin. Ragequit tot gevolg Maar kan dus niet blijkbaar?
Zover ik weet niet misschien moet je iets geduldiger zijn met inhalen dat kan een hoop irritatie schelen ik had het probleem ook bij f1 dat ik dan te snel er voorbij wou en zo elke keer me auto kapot reed
Bij sommige classe is het erger. Bv de open wheels is het een redelijk drama met de AI. De GT classe gaat prima. Soms zijn ze wat over actief aanwezig of zien jou helemaal niet. Maar hetbwerkt ook beter als je de AI hoger zet dan 85%. Toch heeft Pcars een van de betere AI hoor. Ik denk dat met Pcars 2 het wel beter zal zijn dan nu het geval is. Maar vergelijk ze maar met die klootzakken van online racen.Al doen die het nog slechter dan de AI.
Daarom race ik ook niet meer online op de ps4 ongeacht welke game je speelt het is drama lijkt wel of er alleen maar beukers zijn misschien een idee om een keer met ze alle te gaan race
Nou als je in open races instapt is het echt klote inderdaad. Maar als je gewoon met een stel in een besloten party stapt dan is het online racen natuurlijk erg leuk. Niet dat ik nu zo ervaren ben hoor. Helemaal niet. Maar als je met een groepje zit dan weet je dat men het beste voor heeft en niet probeert om je kost wat het kost van de baan te beuken. Moeilijk blijft het altijd. Want als je achter iemand aanrijdt en die remt ineens erg vroeg voor een bocht dan is de kans groot dat je er tegen aan rijdt met deze snelheden. Maar dat is dan een ongelukje en dat is wat anders dan moedwillig beuken om er langs te komen. Ik win graag maar ik zie liever dat ik lekker rondjes kan rijden en hier en daar wat vechten om een plaatsje en dan eindigen op de bv de 4 plek. Het is alleen lastig om gelijkwaardige te vinden. Vaak zie je dat de een een kei is en de ander net komt kijken..
Ik ook niet.. helemaal niet. Maar als je weet dat iemand je niet van de baan ramt omdat hij het leuk vindt om te doen dan heb ik er geen problemen mee. Ongelukken gebeuren nu eenmaal. De drempel om mee te spelen moet niet te hoog worden. Ik vind het ook lastig hoor. Om mee te doen met online races, Zeker als er racers rond rijden die heel erg ervaren zijn.
precies... Maar dat had vaak te maken met tijd. Ik heb nu gelukkig meer tijd om te gaan zitten. En reken maar dat ik het jammer vond. Want het is gewoon oprecht leuk om online te racen.
Wat ik niet snap, maar daar zal ik te weinig kennis van racewagens voor hebben, A: niet alle wagens kun je bedienen met koppeling en hand geschakeld(via de flipper) B: sommige wagens bv de formula rookie, moet je wel koppelen met opschakelen maar terugschakelen hoef je weer niet te koppelen. C: bij bv de oude ford focus rs 1600 (dacht ik) hoef je niet te koppelen bij het opschakelen maar weer wel bij het terug schakelen. Bij bv de GT3 classe weet ik dat je kunt schakelen met de flippers zonder koppeling. Maar bij die andere..... of is er een verschil met het gebruik van de flippers of met een Losse shifter.. wie o wie kan mij hier wat over uitleggen.. Ik dacht, geinig ik heb nu een koppeling dus die ga ik lekker gebruiken... maar dat valt tegen gezien het bovenstaande. Ja bij de start is het super. Je peert hem er zo vandoor.
Vaak is het andersom bij segentiele versnellingsbakken. Dan hoef je bij het opschakelen geen kopeling te gebruiken, maar bij het terugschakelen wel zodat je ook op de motor afremd. Misschien staan inverted clutch aan ofzo?
Nee die staat normaal. Ik zal het eens goed in de gaten houden wat welke auto wel of niet doet. Ik zie bij de car info verder ook niets staan wat voor soort versnellingsbak er in zit. Maar het klopt wel dus.. het is een segentiele versnelling? Nooit van gehoord.