Komt een Star Wars film met Ryan Gosling, geregisseerd door Shawn Levy: Starfighter. Ik bedoel, kom op, dat gaat toch gewoon wel leuk worden? TOCH?! Ik vond Skeleton Crew ook prima trouwens.
Kijkt er nog iemand Andor? Dat is enige goede op dit moment op Star Wars gebied. Episode 8 van s2 is echt amazing.
Ja. Eerste 3 episodes van season 1 vond ik ook slow (eerste 2 vond ik richting ook niet duidelijk) maar dingen komen echt samen later. Seizoen 2 zelfde idee maar dan nog vetter.
https://www.reddit.com/r/StarWars/s/sTblj9JLDf dit is toch wel t beste van sw wat er in de afgelopen 10jr is uitgekomen
wie redt deze franchise van dictator mouse laten we laser bows doen en vlammende zwaardjes moet kunnen joh
Gewoon je DVD box-set van Miami Vice en Starskey & Hutch uit de kast trekken, Reck. Maybe ben jij dit keer gewoon eens een keertje NIET de doelgroep. Kan gebeuren. Zet je er overheen.
zou kunnen, yi-long. echter teert deze gehele serie op nostalgische gevoelens van mannen met een (jong)volwassen leeftijd. ik geloof dat ik daarmee nog steeds de doelgroep ben.
… maar misschien probeert deze serie niet alleen te appelleren tot narrow-minded oude witte mannen die vast zijn blijven hangen in hun eerste positieve reacties die ze destijds ervaarden in hun jeugdige ontdekkingsreis van nieuwe shit de ze supertof en origineel vonden destijds toen ze zelf jong en fris waren, maar tot een veel bredere groep, zoals ook nieuwe jonge generaties fans … ?