Ik wacht wel af voor een mooie tweedehands aanbieding, want hij lijkt me wel interessant, maar er komt nog zoveel moois aan.
Erug Vet spel!!! Gaat echts super hard, mooie graphics en hoe verder je komt des te sneller gaat het. Op een gegeven moment in expert of master niveau kun je eigenlijk maar alleen impulsief reageren zo snel gaat het en dan heb je nog het redshift niveau: BEWARE!! Graphics zien er erg goed uit, in sommige levels regent het en heb je mooie druppels over heel het scherm ( de regen valt echt in vlagen) ook schiet je soms door het water wat erg spectaculair is! Over de vehaallijn moet je niet teveel nadenken gaat eigenlijk nergens over. Maar het spelen hiervan is zo verslavend, je krijgt er echt een adrenaline kick van. Muziek is ok maar gelukkig kan je je eigen favoriete nummers draaien. Ik vind het een topgame!
Ja ik ben compleet verslaafd aan QR En ben nu toch ook hard aan het proberen om voordat Unreal Championship uitkomt Redshift level te halen. Nog 3 characters te gaan die op expert staan. Maar jesses op master begint het toch echt tricky te worden hoor. Kost me dus gewoon 3 avondjes om master level compleet te krijgen. Enige dat me stoort aan het spel zijn de waardeloze tussenfilmpjes, maar ja die doen niet af aan het echte spelen natuurlijk hehe. Redshift here I come.
ik ben nu met het 2e personage op master pfffff wat een hardcore game best moeilijk maar zo lekker ik snap die slechte reviews niet
ja die filmpjes zijn echt megabagger hadden ze nog beter weg kunnen laten nog nooit zo slecht gezien lol
ik zit nu dus net op Redshift level. Man! nu word het dus echt leuk. Coolness, spel is echt per level leuker en leuker, zeker de moeite waard om alle levels te halen.
Ik zie trouwens net dat er na draco island nog een track is die je moet kunnen krijgen???? heeft iemand die al... en wat moet je daar nu weer voor doen? alles winnen op redshift level?
alles winnen op redshift is de 'legale' manier ja, komt er trouwens mooi op als je het selecteert hoe je die dingen moet krijgen...
ik heb em nu pas echt wel een vet spel leuk tussendoortje voordat ik fzero in mijn kubus kan douwen. Alleen wel erg weinig speelmodes en de besturing voelt soms wel wat raar aan. Ik vind het goed dat ze het lekker moeilijk hebben gehouden heb je teminste iets berijkt als je een race hebt gewonnen. Ben wel eens met de meeste reviews van mij zou dit spel ook een dikke 8 krijgen jammer dat er geen vervolg uitkomt.
zo te zien heeft niemand hem nog uitgespeeld op redshift alle characters want ik had een vraagje wie hem al wel heeft uitgespeeld want ik heb hem dus uitgespeeld met alle characters op redshift mode maar ik zit nog steeds op 98 of 99% vet bagger dus misschien iemand die 100% heeft kan me vertellen wat ik moet doen