Java Virtual Machine instaleren

Discussie in 'PC, Handheld & Algemeen' gestart door Robbertje, 1 aug 2004.

  1. Robbertje

    Robbertje X360

    Berichten:
    426
    Leuk Bevonden:
    0
    Ik heb een keertje een ander browser gebruikt, nml Opera. Nadat ik terug ben gegaan naar IE heb ik steeds problemen met de Java Virtual Machine. Er komt dat zo'n melding om te downloaden. Als ik dat download dan wil ik het instaleren maar dat wil niet. Soms lukt zelfs het downloaden niet. Weet er iemand wat je daaraan kan doen?
     
  2. Alex V

    Alex V V RACING

    Berichten:
    1.399
    Leuk Bevonden:
    1
    Ja ik heb er ook al paar problemen mee gehad. Ligt aan de integratie in windows xp, die soms niet goed werkt om een of andere reden. Dan moet je em handmatig opnieuw installeren. Maar ik heb een betere tip voor je: http://www.java.com/en/download/manual.jsp dan moet je gewoon de windows versie installeren en dan moet ie het weer doen denk ik.
     
  3. Robbertje

    Robbertje X360

    Berichten:
    426
    Leuk Bevonden:
    0
    Ik heb het geprobeerd, maar helaas, het werkt niet.

    Ik heb hier wat links wat er gebeurt:

    http://www.microsoft.com/windows/ie/getosver/javaxp.mspx <-- hier kom je eerst.

    http://www.microsoft.com/mscorp/java/ <-- en dan hier.

    Wat moet ik doen?
     
  4. Alex V

    Alex V V RACING

    Berichten:
    1.399
    Leuk Bevonden:
    1
    Ik vond de uitleg van MS ook erg slecht in deze zaak. Maar dat java downloaden hielp niet :confused: Dan heb ik helaas ook geen suggesties meer behalve dan windowsupdate te draaien maar volgens mij moet dat echt werken hoor die java versie..., kijken of je daar de VM nog kan downloaden en anders moet je even een losse x86 versie van java vm zoeken. Als dat niet werkt zou ik de computer even opnieuw installeren. Dat vind ik vaak sneller dan de klantenservice bellen O-)
     
    Laatst bewerkt: 1 aug 2004
  5. Puffin

    Puffin Fratercula arctica

    Berichten:
    61
    Leuk Bevonden:
    0
    De Sun java VM en Internet Explorer werken idd niet helemaal goed samen. Ga naar het control panel en dan Java Plug-in. Kies het tabblad browser en haal de check weg voor Internet Explorer.
    Hierna zal IE weer zijn eigen VM moeten gaan gebruiken.

    Als deze niet aangecheckt was dan heb ik helaas geen suggesties voor je.
     
  6. Robbertje

    Robbertje X360

    Berichten:
    426
    Leuk Bevonden:
    0
    Ik heb eigenlijk geen zin in het opnieuw instaleren, kost zoveel tijd om me dingen weer te instaleren O-).



    En waar kan ik die Control Panel vinden?
     
    Laatst bewerkt: 1 aug 2004
  7. Puffin

    Puffin Fratercula arctica

    Berichten:
    61
    Leuk Bevonden:
    0
    Control panel van windows. waarschijnlijk iets van configuratie scherm als je de nederlandse versie gebruikt.
     

Deel Deze Pagina