online gamen via kai xlink evo 7.

Discussie in 'Algemeen' gestart door music_maniac196, 21 dec 2004.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. music_maniac196

    music_maniac196 Active Member

    Berichten:
    207
    Leuk Bevonden:
    0
    als je geen credit card hebt, en je wilt alsnog graag online gamen. dan kan je al je spellen die "system link" ondersteunen ook als volgd tegen elkaar spelen:

    kai xlink is net zoals XBConnect 4 een programmatje om via je pc alle spellen via het internet te spelen. het enige is dat het spel dan "system link" moet ondersteunen. sommige spellen ondersteunen in system link ook de head set die je ook kaal kan kopen (zonder xbox live abbo dus).

    als eerst moet je surfen naar: http://www.teamxlink.co.uk/

    maak hier een account aan (ze hebben ook een forum), en download het programma "kai xlink evo 7".

    nu je een login naam en password hebt, en het programma, heb je nog het volgende nodig:

    > crossed UTP cable (voor je xbox aan je pc te koppelen.)
    > een vrije netwerk kaart.

    hieronder zal ik de instellingen van mijn pc en mijn xbox laten zien.

    xbox:

    setup network: yes
    use static ip: yes
    ip: 10.1.1.2
    subnetmask: 255.0.0.0
    gateway: 10.1.1.1
    dns: 83.80.1.160
    dns: 83.80.1.164
    setup delay: 5

    je pc:

    ip: 10.1.1.3
    subnetmask: zelfde als xbox
    dns: zelfde als xbox

    nu kan je als je alles hebt aangesloten beginnen met spelen. hieronder beknopt even de belangrijkste funkties. de rest kan je lezen op bovengenoemde website, die van kai.

    nadat je je pc en xbox hebt opgestart, start je kai op. er verschijnt na het laden van diverse instellingen een lang gerekt scherm voor je. klik aan de rechterkant van dat schermpje op dat hele kleine pijltje (grijs icoontje) om het chatvenster te openen. je kan in de main room met mensen praten om zo te zien wie wat wilt spelen. je kan ook spellen als "favoriet" instellen, en die dus sneller berijken door gewoon op het groene pijltje te klikken dat in hetzelfde scherm staat als je fav. game.

    bovenin zie je 4 icoontjes. (links van je, als je het chat venster geopend hebt, en anders midden boven) als je op dat wereldbolletje klikt, zie je onder die 4 icoontjes die 2 andere icoontjes opeens veranderen in 5 icoontjes. klik dan op de "map" icoon. je kan telkens op die map klikken, dan zie je (in volgoorde)

    <1> de verschillende console kamers (kai kan ook ps2, psp, nintendo ds, en zo voort connecten)

    <2> de mensen die in de huidige chat kamer zijn.

    <3> je favoriete spellen (als je die al hebt toegevoegd)

    <4> een melding of een van je contact personen (je vriendenlijst) online is of niet.

    dan herhaalt het zich als je op de map blijft klikken.

    om dus voor het eerst naar outrun 2 te gaan ga je naar mapmenu <1> en klik je op het groene pijltje bij <xbox>.

    dan zie je dat de spellen zijn onderverdeeld in catagorien. ga nu via het groene pijltje naar <racing and flying>.

    zoek <outrun 2> en klik dan weer op het groene pijltje.

    als het chat venster geopend is kan je dus chatten. links onder (als chat venster geopend is, anders gewoon onderin) zie je dat je kai moet laten weten of je een spel wilt joinen, of dat je wilt hosten.

    als je kai voor het eerst gebruikt, gan dan naar een spel dat je hebt waar veel spelers zijn, omdat bij outrun 2 de gebruikers de laatste tijd in slaap zijn gesukkeld. dus ik zou testen bij bijvoorbeeld halo 2 of bij project gotham racing 2. zoek of je xbox een spel kan vinden. zo ja, dan is kai en je pc en je xbox goed ingesteld.

    zoals ik al zei kan er nog veel meer met kai, maar dat kan je uitzoeken op http://www.teamxlink.co.uk/

    ik hoop veel service games forumers tegen te komen in outrun 2, dan kunnen we laten zien waar nederland toe in staat is

    oh, voor ik het vergeet: als je een account hebt aangemaakt, laat dan hier je naam weten waaronder je op kai zit. mijn nickname is (hoe kan het ook anders):

    musicmaniac

    byzonderheden:

    NTSC en PAL games kunnen niet samen connecten (meestal, bij outrun 2 heb ik het wel al een keer meegemaakt).

    alfa/beta/review versies kunnen niet met het orgineel connecten. als je tegen mij outrun 2 wilt spelen, moet je in het bezit zijn van het orgineele spel.

    (tot nu toe bij outrun 2 alleen gebeurd) als je bij iemand gejoint bent, en hij of jij hoort elkaar niet meer via je headset, gan dan zijn room uit, en rejoin hem nog een keer.

    (tot nu toe bij outrun 2 alleen gebeurd) omdat in outurn 2 de levels geladen worden als je de splitsing op rijd, kan het gebeuren dat op de splitsing het beeld heel vreemd doet. de lucht word fel wit, de weg en andere onderdelen heel erg donker. druk dan snel op pauze, en dan op "return to lobby", want het volgende veld is dan niet in geladen. dit kan je voorkomen door niet voor al te veel spelers te hosten (ligt aan je verbinding) of een route kiezen, zodat alle xboxen al weten welke levels er ingeladen moeten worden.

    sommige spelers (de engelsen hebben hier een handje van) gaan disconnecten als je verliezen nog voor je de finish hebt berijkt. blijf toch rondhangen, want je merkt al snel dat niet iedereen zo lame is. ik kan wel tegen mijn verlies. sterker nog, ik wil via praten/chatten graag dan leren hoe ik mezelf kan verbeteren.

    zo, nu wens ik een ieder veel online game plezier, ook voor de mensen zonder credit card (live). en graag tot ziens.
     
  2. Fardo

    Fardo Well-Known Member

    Berichten:
    27.147
    Leuk Bevonden:
    224
    Deze thread gemist? ;)

    Xlink is wel beter dan xbconnect :)

    Centraal Xlink

    wel goede info trouwens _O_
     
    Laatst bewerkt: 21 dec 2004
  3. music_maniac196

    music_maniac196 Active Member

    Berichten:
    207
    Leuk Bevonden:
    0
    whoops, bedankt. ik had dit verhaaltje op het segaforum gezet voor een gebruiker daar, en dacht, laat ik jullie hier ook mee genieten. maar ik had weer eens met mijn neus gekeken of er al een topic over was. maar wel leg ik meer uit dan die starters post :) kan dus best handig zijn voor mensen die ook zo over de online game streep getrokken kunnen worden. des te meer nederlanders op kai, des te leuker vind ik. _O_
     
  4. Fardo

    Fardo Well-Known Member

    Berichten:
    27.147
    Leuk Bevonden:
    224
    O-) Ik vind de starters post heel goed ;)

    kijk nog maar een keer :9
     
  5. music_maniac196

    music_maniac196 Active Member

    Berichten:
    207
    Leuk Bevonden:
    0
    hahahahaha. en ik vind jouw site wel mooi :D, maar dat was wel ff offtopic :p
     
  6. nfsu dragmaster

    nfsu dragmaster Active Member

    Berichten:
    150
    Leuk Bevonden:
    0
    wel relaxt manous ;)
     
  7. Cees

    Cees Active Member

    Berichten:
    300
    Leuk Bevonden:
    0
    hoe download je die "kai xlink evo 7"?
     
  8. music_maniac196

    music_maniac196 Active Member

    Berichten:
    207
    Leuk Bevonden:
    0
    bovenin de site staan de links naar de diverse gedeeltes van de site. dus ook de downlolad pagina link vind je boven in.

    even wat anders, de mod's kunnen deze thread beter locken, en dat iedereen dan die link van fardo volgen. fardo heeft zelfs mijn starters post als zijn starters post gebruikt :D
     
  9. Volkoren

    Volkoren Active Member XBW.nl VIP

    Berichten:
    3.096
    Leuk Bevonden:
    3
    Sorry, hier was al een thread over, jullie kan daar verder gaan.
    Klik

    Dicht.
     
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina