Hmmm, sommige mensen hebben het altijd over "overhyped" als je het over Halo 2 hebt. Maar dat ligt helemaal aan hun eigen verwachtingen. Aangezien jij geen verwachtingen hebt, kan hij nooit tegenvallen. Deel 1 van Halo is goed, maar grafisch niet het beste spel natuurlijk. Het is een launchgame met een heel goed verhaal, en een goede gameplay.
Halo 2 is, hoe je het wendt of keert, beter. Betere graphics, uitgebreider qua gameplay, wapens, levels, gamemodes, je kunt Live op, etc. Het enige waar ze Halo 2 op afschrijven is het verhaal. Dat zou slechter zijn. Vind ik wel meevallen. Het is een goed verhaal [goed genoeg]. Sommige zeggen ook nog dat Halo 2 niet vernieuwend genoeg is. Maar het heeft geen nut daarover te beginnen. Jij hebt nog geen Halo, dus heb je daar ook niks mee te maken.
Één veelgenoemde tip: Lees reviews
De sfeer is niet "poep"...het is gewoon ontzettend anders. Je kunt de sfeer van Halo niet vergelijken met die van Doom en Resident Evil. Het zijn totaal andere games!! De kracht van de Halo-sfeer zit waarschijnlijk op plaatsen waar jij niks om geeft. Sfeer heeft ook met interesses te maken.
Laatst bewerkt: 2 aug 2005