Kijk eens op Dutchtuts Doed, waarom wil je letterlijk: 'Hoe maak je een sig?'-tutorial? Een sig is gewoon een plaatje met een bepaalde grootte voor onder in je sig :{
Idd, een signature is alleen een kleiner plaatje. Ik ben ook weer wat aan't photoshoppen. Darkwing, controleer je link in je sig even --> "Luuk-online compleet vernieuwd".
Ik moet voor school een webpagina in photoshop ontwerpen. Dus alleen het design. Ik heb nog nooit eerder met photoshop gewerkt maar ik heb wel een photoshop boekje doorgelezen. Kan iemand mij feedback geven over mijn design. Hij is nog niet klaar btw. Het enige wat ik, denk ik, nog moet doen is buttons maken en die hoek rechtsboven vullen, dat staat zo leeg
Niet slecht voor een eerste keer. Ik denk dat je misschien een logo kunt ontwerpen voor je site en die dan linksboven kunt zetten.
Ik kan ook proberen om de bovenste foto wat verder naar links uit te rekken, kijken of dat lukt. edit lol nope
Kan ook, maar dan heb je kans dat de foto in kwaliteit verminderd en er wat breed uitkomt te zien als je hem ook niet langer maakt.
Ik weet echt niet hoe ik dat moet aanpakken. Ik bedoel, het wordt dan wel een grote logo. En logo's horen eigenlijk klein en compact te zijn.
Dat kan niet met Photoshop, was vergeten dat je alleen design hoefde te maken. Maar mocht je het design echt als layout voor een webpagina willen gebruiken dan zijn er wel codes voor de tijd. Hier staat wel wat
Ik heb een probleem. Ik heb in Photoshop een design gemaakt, en gesliced met Image Ready. Maar, als ik nu naar mijn site gaat komt het menu er gaar uit te zien. www.bbq4u-gaming.nl Het menu moet zo: Weet iemand hoe ik dat kan verhelpen? Ik heb het gemaakt met tables, en het menu ge-include, maar ik denk niet dat dat veel uitmaakt.