Architectuur programa

Discussie in 'PC, Handheld & Algemeen' gestart door Ol' Capone, 8 feb 2006.

  1. Ol' Capone

    Ol' Capone Future xbw *****

    Berichten:
    810
    Leuk Bevonden:
    1
    Hi!,

    Voor een practische opdracht van ANW (algemene natuurwetenschappen) moet ik een ICT ruimte (computerlokaal dus) huisvesten, ontwerpen en inrichten.
    Hierbij moet ook een presentatie gegeven worden, en nou leek mij het leuk om door middel van een programma op de computer deze ruimte te maken (dus dat je een 3d beeld krijgt van de ruimte) en evt. in te richten.

    Ik hoop dat jullie snappen wat ik bedoel (Ik wil dus gewoon de ruimte nabouwen, en evt. inrichten... Zodat je ik geen 3d tekening hoef te tekenen, of het slechts met een tekening van bovenaanzicht hoef te doen)

    Ik heb echter geen idee of dit soort programma's er zijn, en hoe ze heten!

    Wie o wie weet het ? :)
    Bij voorbaat dank!
     
  2. ITNL3

    ITNL3 Jedi Knight

    Berichten:
    776
    Leuk Bevonden:
    5
    3d studio max... Ik heb precies zo`n zelfde opdracht gedaan 84 jaar geleden toen in op de middelbare school zat. Had helemaal nagebouwd met 3d max en extreem mooi gerendered dus moet lukken :p

    www.autodesk.com/3dsmax
     
  3. Cygnum

    Cygnum XBW.nl VIP XBW.nl VIP

    Berichten:
    1.697
    Leuk Bevonden:
    0
    Er zijn zeker dat soort programma's beschikbaar. Hier vind je een dergelijk programma en links naar andere soortgelijke programma's.
     
  4. Ruttyx

    Ruttyx Oh inverted world

    Berichten:
    2.830
    Leuk Bevonden:
    5
    Vectorworks, me zus gebruikt dat dagelijks. Licentie is misschien een beetje duur voor die ene keer (800+€), maar misschien is er een trial of kun je hem ergens van de vrachtwagen afgevallen vinden.
     
  5. Ol' Capone

    Ol' Capone Future xbw *****

    Berichten:
    810
    Leuk Bevonden:
    1
    Zijn deze programma's ook een beetje makkelijk in gebruik?
    Ik heb nl geen tijd / zin om me er helemaal in te gaan verdiepen :)

    /edit:
    Zoals het daar wordt beschreven komt het iig makkelijker over dan de rest. Eens even kijken dus! :)
     
    Laatst bewerkt: 8 feb 2006
  6. Dokter Gonzo

    Dokter Gonzo Hunter S. Thompson

    Berichten:
    856
    Leuk Bevonden:
    0
    google eens op sketchup
     
  7. Ol' Capone

    Ol' Capone Future xbw *****

    Berichten:
    810
    Leuk Bevonden:
    1
    @Doerak15: Gedaan, maar daarbij moet je volgens mij alles (echt alles, dus ook computers, bureau's ed.) tekenen...?

    Terwijl je bij een van de bovenstaande die er gewoon in kon zetten (al vooraf gemaakt) :)


    /edit:
    Damn! Ik heb net een trail van 3ds max 7 gedownload, maar ik snap er HELEMAAL NIETS VAN! :confused:

    Is er een simpeler iets ofzo? Anders laat ik 't wel zitten :)
     
    Laatst bewerkt: 8 feb 2006
  8. Sindagon

    Sindagon use the clumsynes

    Berichten:
    2.387
    Leuk Bevonden:
    2
    als je de sketchup tutorial opstart, laten ze ook een bureau+pc zien, misschien dat je die kunt gebruiken?

    sketchup is wel een van de makkelijkste programma's op dit gebied.
     
  9. sickness

    sickness i kill like a plague

    Berichten:
    968
    Leuk Bevonden:
    0
    ik zou zeker autocad gebruiken dat is daar echt een van de beste in, sketchup is makkelijk maar wat je ermee kan houd op een gegeven moment op autocad is eindloos voor 2D en 3D tekeningen
     
  10. Bonbridge

    Bonbridge Hi!

    Berichten:
    2.488
    Leuk Bevonden:
    3
    Leg mij eens uit hoe je met AutoCAD een 3D beeld kan tekenen.. Ik gebruik AutoCAD bijna dagelijks voor school.
     
  11. sickness

    sickness i kill like a plague

    Berichten:
    968
    Leuk Bevonden:
    0
    haha autocad is daar perfect voor. typ eens

    extrude of ext

    dat is je eerste les in 3D

    dus extrude dan een hoogte ingeven, de graden op nul laten en voila een 3D blok muahahha
     
  12. sickness

    sickness i kill like a plague

    Berichten:
    968
    Leuk Bevonden:
    0
    autocad is gewoon alles opbouwen in blokken en vlakken, dit doe je onderanderen met extrude, dat is eigenlijk het hoofdcommando voor iets in 3d te zetten. je kunt er nu dingen uithalen doormiddel van subtract of su. er zijn zoveel mogelijkheden

    kijk eens op www.architectuurproducties.com dat is allemaal in Autocad gemaakt en in 3D max gemateraliseerd en gerenderd

    autocad is perfect
     
    Laatst bewerkt: 27 feb 2006
  13. [2k]

    [2k] XBW.nl VIP XBW.nl VIP

    Berichten:
    8.968
    Leuk Bevonden:
    207
    Mn broer werkt ook dagelijks met autocad (werkt bij architecten-bureau). Hij hoeft het nog niet in 3D uit te werken (afhankelijk van de functie en fase).
    Zijn dus diverse programma's en de meeste echt goede programma's heb je niet 1-2-3 onder de knie.
     
  14. sickness

    sickness i kill like a plague

    Berichten:
    968
    Leuk Bevonden:
    0
    ik werk nu uhm iets meer als 2 jaar met autocad, en dit jaar eigenlijk non stop, eerst bij een visualisatiebureau en nu bij een architectenbureau, en ik heb bij de eerste alleen maar 3D gewerkt in autocad en nu hier eigelijk meer 2D, ik vind 3D werken met autocad veel leuker, dat je iets maakt uit lijnen en het ook 3D word, vind ik echt gaaf, wel afwerken in 3D studio max, want renderen in autocad is echt lelijk,vind ik zelf
     

Deel Deze Pagina