kijk in je bios, is gratis... (hangt wel af van je moederbord)
En ja windows die zegt Sempron, omdat de huidige reeks Sempron reeks is en niet meer de XP. Maar wel dezelfde snelheden behaalt
ff schemaatje gemaakt:
![[IMG]](http://users.telenet.be/BlueSpider/schema.JPG)
(TDP: thermal design point: the maximum amount of power the thermal solution in a computer system is required to dissipate.)
Het zijn beiden Thoroughbred (XP heeft A en B; sempron enkel B versie) enkel het verschil is dat de Sempron 16bit link heeft. Sempron vanaf 3000+ heeft een Barton-core.
De Athlon XP Thoroughbred 2500+ werd ook een tijdje gemaakt met deze welbekende Bartoncore en deze kon je makkelijk overclocken naar een 3000+ door enkel de FSB op 333 te zetten. Naderhand hebben ze deze cpu gelocked en een paar maanden erna uit de handel genomen vanwege de aankomende Sempron cpu's.
Laatst bewerkt: 1 mrt 2006