Ik hoop dat iemand mij hiermee kan helpen. Als ik op de bovenste etage ben gekomen via de buitenlift en dan het door het rooster, waar kan ik dan de deurcode vinden om de deur te openen die naar de congresruimte leidt waar de computer staat waarop de 2de Q-worm moet worden geïnstalleerd? Alvast Bedankt
Ja maar op bovenste etage, diegene waar ook de beveiligde terminal zig bevindt, kan ik geen rode computer vinden, dus daarom kan ik ook de code nergens vinden. Mijn vraag is nu dus: Waar staat die rode computer die de code geeft voor de (3de) deur naar de vergaderruimte waar die pc staat?
Ik heb hem denet nog gedaan, je hebt geen sleutel oid nodig, en voor de ruimte die jij bedoeld moet je gewoon op het groene lampje er naast op X drukken (geloof ik)
Op de plek waar ik bedoel is geen groen lampje, het is gewoon zo'n deur die vergrendeld is met een cijfercode en ik weet niet waar ik die cijfercode kan vinden. I kheb het dus niet over de Terminal, want die is makkelijk te openen.
Cijfercode kan je met je decryptor doen Is een gadget, pakken, mikken op dat groene grid dingetje en trigger indrukken.