Dat lijkt zo, maar dan ga je uit van 'meer is beter' etc. Dat is gewoon niet waar (uiteindelijk), maar moet je misschien wat ouder voor zijn
Het is onze 'westerse' kijk op de zaken. Het idee dat alles 'beter' (moet) worden. Kijk, alles groeit gewoon door, dat wel, dus Konami zit niet stil en daardoor krijg je vanzelf PES2,3,4,4,5,6,2008 etc. en die groeien. Als het een beetje meezit wordt het ook 'beter'.
Dat is logisch, want 10 jaar PES 2 spelen doe je niet. Het is tijd voor iets nieuws, dat vind jij, en precies hetzelfde vinden ze bij Konami.
Dus we krijgen zeker iets nieuws, waar jij en ik naar uitkijken. We hebben ideetjes wat er dan bij/anders kan. En die verandering noem jij 'beter' maar ik noem dat 'groei'
En als Konami het goed doet wordt het een gezonde groei
Het gevaar in zeggen dat 'het beter kan' is dat je nu geen plezier hebt met de game, en dat zou jammer zijn, want zelfs de 'crippled' 360 versie is een heerlijke game (en PES 2008 is lekker om naar uit te kijken)
Klik om te vergroten...