Ey wij hebben 2 computers, 1 beneden & 1tje op zolder. Nouw wil ik die pc van de zolder op de printers van beneden aansluiten. weet iemand hoe dit moet
Hiervoor moeten we een cruciaal ding weten: Zijn de computers op enige manier met elkaar verbonden? Als dat het geval is, moet je de computers even in dezelfde werkgroep zetten en kan je vrij gemakkelijk de printer vinden en gebruiken.
Dat gaat niet werken Je PC is nu niet aangesloten op de router maar direct op de modem. Waar heb je je router staan? Op je eigen kamer boven lijkt me?
jah, maar de xbox vind de pc beneden ook , en mijn router komt van een schooll af waar printers waren aangesloten
Ow wacht ff... Heb je misschien een modem met ingebouwde hub/switch? Als de Xbox de PC beneden kan vinden horen de PC's elkaar ook te kunnen vinden. Als je op de PC's Windows XP hebt staan kun je via Netwerkverbindingen kiezen voor "Een thuisnetwerk of een klein bedrijfsnetwerk instellen". Dan krijg je de Wizard Netwerk Instellen. Die even op beide PC's uitvoeren, dan hoort het goed te gaan. Misschien heb je trouwens wel een router waar je meteen printers op aan kan sluiten, die bestaan ook Moet je even naar je router kijken. Want via werkgroepen moet de pc beneden aan staan om te kunnen printen.