DOAX: op feiten gebaseerde meningen en geen gelul over illegale back-ups

Discussie in 'Algemeen' gestart door SijmeZ, 2 feb 2003.

  1. Eastmaster

    Eastmaster .nl

    Berichten:
    1.778
    Leuk Bevonden:
    2
    Schrijven zonder spel fouten is voor mij geen noodzaak!!!

    Heb straks toch een secretaresse die alles voor me schrijft!

    Bovendien slaat het nergens op als je zegt dat ik naar een inburgerings cursus moet!!! Er zijn genoeg "Nederlanders van Nederlandse afkomst" die nog veel slechter scoren dan mij in gramatica en spelling!!!
     
  2. SijmeZ

    SijmeZ Family Guy

    Berichten:
    1.059
    Leuk Bevonden:
    4
    ik denk dat jij toch eerder een intergratiecursus nodig hebt.

    [ontopic]
    het sfeertje eromheen is wel grappig maar ik vind het gewoon jammer want om nou een spel te kopen om een beetje casino te spelen (okee kleertjes kopen voor geile wijfies dat mag) vind ik wat jammer. en daarnaast zou ik eigenlijk liever het geile kleertjes kopen en een beetje gifts geven als extraatje op een strakke volleyballgame, ipv een paar gare dingen erbij doen 'zodat het nog wat lijkt'. de beste functie van het spel is nog de zoom-functie tijdens filmpies :9
     
  3. Uriel

    Uriel Active Member

    Berichten:
    323
    Leuk Bevonden:
    0
    [mierenneukermode]dan IK he[/mierenneukermode]

    :+
     
  4. rolorob

    rolorob Active Member

    Berichten:
    2.036
    Leuk Bevonden:
    2
    Tzal aan mij liggen, maar staat bij jou niet precies hetzelfde als bij hem :confused:?
     
  5. Eastmaster

    Eastmaster .nl

    Berichten:
    1.778
    Leuk Bevonden:
    2
    Blijkbaar is de minimale leeftijd voor het spel 5 jaar....

    Je kan namelijk je eigenleeftijd invullen, dat gaat van 5 tot 99
     
  6. Kami

    Kami JSRF addict

    Berichten:
    231
    Leuk Bevonden:
    0
    Is dat niet weer voor de bouncyness van de boobies? (net als in DOA 2..hoe hoger de leeftijd hoe meer ze heen en weer stuiteren)
     
  7. DevillionX

    DevillionX Active Member

    Berichten:
    1
    Leuk Bevonden:
    0
    Hehe, ik heb het spelleke nu een weekje in huis (Amerikaanse import). Het is lollig, maar zeker geen topper. Het lijkt wel een soort van Sims-achtig iets!!!! Als de ander het cadeautje niet leuk vindt dan wil ze geen partner worden. Swimsuits, zonnebrillen, bloemen, taarten, enz Wat een onzinnig kinderachtig onderdeel. Het brengt bovendien soms wel es wat frustratie met zich mee als je gewoon ff lekker wilt volleyen maar niet kunt omdat niemand je partner wilt zijn. Het volleyen zelf is wel heel erg simpel. Uiteindelijk moet deze game het gewoon hebben van de tussenanimaties en die zijn dan ook om je vingers bij af te likken. :)
     
  8. fallout

    fallout Active Member

    Berichten:
    1.521
    Leuk Bevonden:
    3
    je neemt me de woorden uit de mond :D
     
  9. SijmeZ

    SijmeZ Family Guy

    Berichten:
    1.059
    Leuk Bevonden:
    4
    zo jij bent echt slim, dat was misschien DE BEDOELING :confused: daarom heb ik het misschien onderstreept :confused:

    duh

    ps HET IS DUS INTEGRATIECURSUS JAH!
     

Deel Deze Pagina