majestik: ik weet 't niet zeker, maar ik denk het wel. Bij driver 2 kon je al auto's jatten, dus bij driver 3 waarschijnlijk ook. Bovendien wil Driver 3 meer op GTA lijken
Driver 3 zal wel weer een geweldig spel worden, der beginnen echt steeds meer spellen op gta te lijken over 2 jaar is gta niks meer geloof ik.
Driver en GTA zijn echt eigenlijk anders van elkaar en niet te vergelijken. Driver vond ik altijd bruut. Brute auto's enzo. Deze titel moet ik hebben.
Kun je in driver3 ook gewoon vrij rondlopen, de stad terroriseren enzo? Dan is de reden voor een PS2 vernietigd
Volgens geruchten wil Driver 3 heel erg op GTA lijken, wat betekend om dus ook vrij rond te lopen etc
Het is oorspronkelijk GTA wat op Driver wilde lijken met de 3d engine. Ik vond Driver 1 een erg leuk spel met die politie achtervolgingen enzo. Hopelijk veegt Driver 3 de vloer aan met de nooit veranderende GTA formule.
Als het maar geen GTA kloon word, ik wil wel de Driver sfeer blijven proeven, meer scheuren als lopen dus, niet al te veel schieten erin, en vettere opdrachten
Driver moet je niet vergelijken met GTA3. Schaf een PSX aan en koop Driver 2. Hier kan je vrij rondlopen en auto's jatten. Maar je hebt missies (undercover) en die moet je binnen een bepaalde tijd vervullen (80%). Je zit dus met een timer..of dit in deel 3 ook is weet ik niet. In deel 1-2 had je geen wapens. In deel 3 zitten deze er wel in. De nadruk van de driver series ligt op het rijden. Dat maakt het onvergelijkbaar met GTA. Nee je kan alles niet aan gort schieten, nee je bent geen crimineel zoals in GTA etc.
Nou ik vind het normaal gezien ook wel kut een timer (Blinx grrrr) maar Driver 1 en 2 waren echt top. Echt hele goede games die ik met plezier heb gespeeld op me PSX'je. Je moet wel eens iemand achtervolgen .. nou je gaat niet opt gemakje achter em aan want anders ben je em kwijt. Je bent een undercover agent en je moet dus een bende oprollen maar je moet wel klusjes doen. (in deel 1-2 was dat bijvoorbeeld mensen oppikken bij een bank en vlug wegbrengen naar de hide out). Nou als da bankalarm afga moet je daar snel staan want anders heb je de politie achter je donder. Dus de timer is gewoon handig. Het geeft echt goeie sfeer in het spel. Ben je te laat dan worden je "maten" opgepakt door de politie. Het is echt anders dat GTA oor
is Driver 3 niet gewoon een kruising tussen de realistische graphics van The Gateway en de vette actie van GTA whatever, klinkt goed
Mwaoh, als alles aan tijd verbonden is komt het toch meer neer op een racespel, en MIJN PERSOONLIJKE MENING WAAR NIEMAND ANDERS IETS MEE TE MAKEN HEEFT is dat racespellen zuigen.
Koop een PSX en Driver 1 -2. of download Driver 1 voor de pc. Dit is gewoon een super strak spel met een cruise mode. Geen racespel enzo.
Driver vond ik echt wel vetter als GTA... Ok Gta 3 is wel lachen enzo, maar driver is toch wel wat realistischer enzo...