Kennen jullie deze medieval combat game met gameplay als in sid meijers pirates? Zo niet check deze site : http://www.taleworlds.com Je kan je eigen hero maken/levelen, maar ook je eigen party van 20 tot meer dan 100 mannen zelf samenstellen. En je manschappen levelen ook en hebben verschillende levelup-takken. Je kan een ultiem boogschutter leger maken of een ultiem cavalry leger, of een leger met alleen mannen met zwaarden en schilden of juist een goed gecombineerd leger. Je kan karavanen overvallen, kastelen overnemen of juist verdedigen omg je weekend is zo snel om met deze game. Na een uur of 20-30 is de nieuwigheid er wel af, maar toch heb ik soms momenten dat ik weer naar deze game snak en het weer een paar uurtjes achter elkaar moet spelen. enjoy!
tja, is erg leuk. Zeker vanwege de goede zoniet geweldige mounted combat. Is trouwens gemaakt door een heel onbekend produceduo uit Turkije
heb je weleens zon siege gespeeld? Dat lijkt me echt tof werken in multiplayer, met 16 man een kasteel verdedigen. Paar boogschutter, paar speermannen en een paar zwaard/schild mannen. Woooeeeehoooee
Het is een amateuristisch spel en veel dingen zijn niet goed uitgewerkt. Maar het basisconcept vind ik echt tof. Vooral het samenstellen van je eigen legertje en dan in de praktijk zien hoe ze het ervan af brengen.
OMG ik wil dat er een mount en blade community komt hierrr! Als in de herfst de multiplayer expansion komt speel ik nooit meer een ander spel!
het schijnt ook op E3 te komen(volgens een rumor) Multiplay moet ik nog anzien mr zowel horse combat als siege heb ik nog nooit zo goed uitgewerkt gezien
Omg het is in dit spel zo moeilijk te winnen op de hoogste moeilijkheidsgraad. En dan heb je met pijn en moeite zon kasteel overwonnen, geeft je koning hem aan een van zijn luie maatjes ipv jou. Dan kies ik er altijd voor dat kasteel te houden en weg te gaan bij de koning!!!!