Ik heb gelezen dat Skate Snake bij Metal Gear Solid 2: Substance niet aanwezig is. Maar vandaag zag ik op xbox.com een screenshot waarop Solid Snake wel degelijk op een skateboard te zien is. Hoe zit dat nou precies?
mja bij gamezone (op de teletekst van bbc) zeggen ze ook dat hij erin zit in een minigame bij de vr-missies en in de xbm staat dan weer niet verwarrend...
dat is een screen van een of andere skate game van konami , waar je snake als secret karakter kan krijgen , of zoiets had ik in ieder geval gelezen ik heb een link gevonden hiero http://www.computerandvideogames.com/stories/ps2/e3_2002_konami_unveils_evolution_skateboarding.html
Die screen komt van het spel Skating Evolution (niet zo goed, scoort rond de 50) waarin je een level vind van dat olieplatform en waar Snake een (secret) character is.
Nee, deze screen is toch echt te vinden op xbox.com onder het kopje Metal Gear Solid 2: Substance. Zie hier
als je mijn link volgt , zie je die screen daar ook staan , geloof nou maar gewoon dat je het niet in substance kan doen
Ok, ik zie het, het is helemaal duidelijk. Wel jammer dat dit bij Metal Gear Solid 2: Substance niet kan, voegt toch weer iets extra's toe.
Het was eerst niet egt duidelijk en misschien hebben ze hem toen daarbij geplaatst, en zijn ze vergeten weg te halen
Maar misschien dat als je alle vr missions compleet maakt je alleen die level van snake kan spelen. Want ik ben ook op andere site een beetje gek gemaakt met die skate screen die wel mooie bij tussen de screens van MGS2 stond.
Ja, maar Skating Evolution is een PS2 spel. Waarom zouden ze heel de controls gaan wijzigen voor de XBox als hij daar toch niet op verschijnt.
Evolution Skateboarding (zoals het echt heet) verschijnt alleen op de Gamecube en PlayStation2. Eerst dacht Xbox ook dat de skateminigame erin zou komen, ze hadden ook op de dvd Xbox - The Difference een kleine trailer van MGS2Substance erin gedaan waarin ook Snake skateboarde, maar die optie hebben ze eruit gehaald en dus gewoon maar in Evolution Skateboarding gedaan.