Morrowind Saai....

Discussie in 'Algemeen' gestart door SplinterCell, 3 apr 2003.

  1. Dioga

    Dioga Piraat

    Berichten:
    3.143
    Leuk Bevonden:
    52
    Back on-topic peepz :)

    Vind je Morrowind saai, of niet ?

    Vertel het ons, met goeie argumenten
     
  2. Edge

    Edge Hardcore Gamer

    Berichten:
    676
    Leuk Bevonden:
    0
    Ik vind morrowind op zich niet zo saai..alleen sommige dingen duren ZO LANG...
    Als je ergens naartoe gaat..andere stad ofzo..ga je ook echt helemaal plannen met wat je meeneemt (zodat niemand met je messed onderweg)..hoe je gaat lopen als er geen Silt Strider service is..het is gewoon langdradig en gedetaileerd..

    Soms valt je mond open als weer ergens nieuw komt.. (de omgevingen vind ik erg mooi).

    De animatie daarentegen..(lopen , springen, vechten etc.)
    ziet er allemaal zo stijf uit...ze hadden de bewegingen wat moeten overdrijven...De animatie ziet er wat saai en oninteressant uit....

    De quests concept is wel tof..

    Als je gaat reizen en je komt onderweg een of ander agressief beest tegen ben je ook screwed...(mijn character is nog weak).
    Tenzij je het dorp inrent en de guards het beest zonder effort slayen...weet je gewoon dat je int bos geraped word of niet terugkeerd..

    Het spel is niet saai...maar het is so damn groot...en er is zoveel te doen...dat je soms niet weet waar je moet beginnen...
    en welke quest je beter kan laten liggen / aannemen..
    Het magic systeem heb ik ook nog niet onder de knie
    :confused:
     
  3. WtR

    WtR Addicted 2 Xbox

    Berichten:
    37
    Leuk Bevonden:
    0
    Morrowind is een opstapje naar SW: KOTOR
    ff een lekkermakertje in het RPG genre, zo zie ik het maar

    SW gaat echt zo hard rocken
     
  4. masterofthegame

    masterofthegame the best saiyen

    Berichten:
    408
    Leuk Bevonden:
    0
    morrowind is zeker niet saai
     
  5. njoyit

    njoyit Active Member

    Berichten:
    42
    Leuk Bevonden:
    0
    kheb dit spel nu net een week en ik ben nog niet erg ver (lvl 5) maar ik vind t helemaal waanzinnig !!! de vrijheid die je hebt om te gaan en te staan waar je wilt vind ik fantastisch ... er is zo ontzettend veel te ontdekken en ik vind t gewoon leuk (nog wel ;)) om van A naar B te lopen ipv de Silt Strider te gebruiken, het weersysteem en de dag en nachtcyclus vind ik erg tof en wat die personage's betreft die nix doen als jij ook nix doet ... hoe dynamisch Morrowind is hangt naar mijn idee alleen af van hoeveel energie jij erin stopt ... ik ben iig zwaar verslaafd :)
     
  6. Lord<>Snowboard

    Lord<>Snowboard ~XBW Member~

    Berichten:
    601
    Leuk Bevonden:
    4
    Is er eigenlijk een einde in Morrowind???
     
  7. da_master_chief

    da_master_chief Morrowind Master

    Berichten:
    994
    Leuk Bevonden:
    0
    Je hebt na een heeeeel lange tijd wel alle opdrachten gedaan en alles doorzocht, maar ik denk niet dat veel mensen dat halen.
     
  8. Ik heb morrowind geleend van mijn neef. Morrowind is wel leuk, maar je moet zelf bepalen waaar je heen gaat en dat is moeilijk, ik hou meer van spellen waar je een vast doel hebt.
     
  9. da_master_chief

    da_master_chief Morrowind Master

    Berichten:
    994
    Leuk Bevonden:
    0
    Je wordt toch redelijk gestuurd in Morrowind. In het begin krijg je te horen dat je naar Caius Cosades in Balmora moet. Als je met hem praat zegt hij dat je het beste een guild kunt joinen en daar opdrachten voor kunt doen. Vaak heb je door je character al gekozen welk guild het beste is om te beginnen (kunt ze natuurlijk allemaal doen, maar als je vooral magicskills hebt ligt het voor de hand dat je eerst de magesguild doet). Ik vond het duidelijk genoeg wat ik allemaal kon doen in het begin. Maar ik kan wel begrijpen dat het spel overweldigend is als je het de eerste keer speelt. Maar na een weekje begrijp je alles en heb je weer 'controle' over het spel.
     
  10. ja dat weet ik, maar na een tijdje wist ik niet wat ik moest gaan doen, want ik had geen zin in die quests en ging ik mijn ventje wat trainen en wat geld jatten. eigenlijk wel leuk spel... ik denk dat ik hem ga kopen:cool: :{
     
  11. PPM

    PPM Blaataap

    Berichten:
    292
    Leuk Bevonden:
    0
    Morrowind is alleen saai als je er zelf niet genoeg energie in stopt. Het is wel een vrij dode wereld en er gebeurt alleen iets als jij wat onderneemt dus als je veel quests doet en veel nieuwe mensen ontmoet etc etc dan is het al wat minder saai vind ik.

    Ik maakte de eerste keer dat ik het spel speelde die fout ook, ik ging een beetje rondlopen in de wildernis en vergat mijn quests een beetje :+ en toen werd het saai en heb ik het opzij gelegd.
     
  12. SuperZaadje

    SuperZaadje Mosterdn00b

    Berichten:
    373
    Leuk Bevonden:
    0
    ik vond em bij het begin juist heel leuk 8)
     
  13. DiaLogical

    DiaLogical 3 red lights

    Berichten:
    2.175
    Leuk Bevonden:
    2
    morrowind is leuk als het je enigste spel is...als je rond de 20 games heb en het is niet echt je genre ben je er snel op uitgekeken denk ik......als je het zo bekijkt is het idd een saaie game
     
  14. Goldfish

    Goldfish is een kutnaam

    Berichten:
    1.364
    Leuk Bevonden:
    0
    ik heb ontzettend veel plezier gehad toen ik morrowind speelde, het is idd een belachelijk dode kutwereld met andere irirtante fouten, maar dat bederft de pret niet.

    door de vrijheid diet je hebt en de verschillende groepen waar je je aan kan sluiten is morrowind pracht en praal.

    btw je zou denken dat morrowind een vette replay heeft maar dat vind ik niet. de keer dat ik overnieuw begonnen was vond ik het spel erg saai. ik ben er nu dan ook mee gestopt
     
  15. Fliepke

    Fliepke Wiekser

    Berichten:
    186
    Leuk Bevonden:
    0
    De omgeving mooi!8) 8) 8)
    Daar ben ik het echt niet met je eens :D
    Alleen sommige grotten zijn er enigzins aardig uit, de rest van de wereld is vooral dood eigenlijk... erg duf en de draw distance is veeels te beperkt.
     
  16. Benneke

    Benneke De AAP

    Berichten:
    2.221
    Leuk Bevonden:
    11
    Wat ik ook altijd doe is de quests 1 voor 1 aflopen. Anders ben je binnen no-time het overzicht in je journal volledig kwijt, je weet dan niet meer wat je al gedaan hebt en wat niet.
     
  17. Ephax20

    Ephax20 Xbox User

    Berichten:
    157
    Leuk Bevonden:
    0
    morrowind is volgens mij bestwel saai!
     
  18. da_master_chief

    da_master_chief Morrowind Master

    Berichten:
    994
    Leuk Bevonden:
    0
    want........., wat een k*t post.
     
  19. Benneke

    Benneke De AAP

    Berichten:
    2.221
    Leuk Bevonden:
    11
    Ik heb trouwens geruchten gehoord van iemand die een heel leger summon Golden Saints had (constant effect) en met dat leger heel Vvardenfell was aan het uitmoorden.
    Als dat dus ook echt kan verhoogt dat de lol nog meer
     
  20. da_master_chief

    da_master_chief Morrowind Master

    Berichten:
    994
    Leuk Bevonden:
    0
    dat moet kunnen ja, hoeveel dingen kun je dragen die constant effect golden saint kunnen dragen?
     

Deel Deze Pagina