Ik keek daarnet bij de media markt, en daar zag ik ineens Toa Feng liggen! Dat kan toch niet? Hij zou toch pas op 9 mei uitkomen?
hij zou 9 mei uitkomen ja.. weet je zeker dat je hem egt hebt zien liggen, en dat je hem kon kopen.. en dat het geen lekker maak doosje/voor de sier/promotie of whatever was..? (al zal dat wel niet)
Ik zag het doosje liggen ervan liggen, maar ik heb hem niet gekocht (ben ook niet van plan om em te kopen). Het is tussen haakjes de Media Markt in Oosterhof.
Ik heb hem gespeeld op de PSX en vond er niks aan dus ik ga hem ook zeker niet kopen! Op de PSX was ie veel te simpel
en ik maar denken dat tao feng de 1e tao feng game was en dat ie xbox exclusive was.. blijkt dat ie ook voor de psx gemaakt is.. gelukkig geloof ik de persoon die zichzelf.. kevin15.. noemt op zijn woord!
Nee, hij bedoelt dat mensen die pas 2 weken op het forum zitten alles verwarren.. dat is een verschil
Mmmm... Tao Feng is er zelfs al een paar dagen, in de winkel... En er is inderdaad al een topic over (-> laatste pagina): http://forum.xboxworld.nl/showthread.php?s=&postid=395157#post395157
Welke Winkels dan ik kon hem nog nergens vinden ? andwoord dan ff heir http://forum.xboxworld.nl/showthrea...5157#post395157