[The sims] 2 vraagjes voor lui die het spel hebben.

Discussie in 'Algemeen' gestart door Japzor, 27 apr 2003.

  1. Japzor

    Japzor ... Biertje ?

    Berichten:
    281
    Leuk Bevonden:
    1
    Ik heb ff twee vragen :

    1. Je krijgt op een gegeven moment zo'n japans bakplaat-geval.. Heb hem eens getest en ik kan er geen hond (:p) mee.. Kan iemand uitleggen hoe dat ding werkt ?

    2. Bij de koopstand heb je rechts van het scherm zo'n icoontje voor meubels in een thermometer achtig geval , wat is dat ?

    Alvast bedankt :)
     
  2. GameGirl

    GameGirl DomiDomi

    Berichten:
    53
    Leuk Bevonden:
    0
    Die thermometer geeft volgens mij aan hoe vol je je huis vol hebt gebouwd met luxe spullen. Als die meter helemaal vol is heb je de maximale waarde van je huis bereikt. En wat die bakplaat betreft, daar kan ik geen antwoord op geven.:9
     
  3. Cyber-Ninja

    Cyber-Ninja Active Member

    Berichten:
    745
    Leuk Bevonden:
    1
    1: Ik denk dat je hem de verkeerde kan op de aanrecht heb geplaats.
    2: Als hij helemaal rood is kan je niets meer kopen.
    Of je moet je huis uit breiden
     
  4. Japzor

    Japzor ... Biertje ?

    Berichten:
    281
    Leuk Bevonden:
    1
    Nee hoor , dat bakplaatgeval is zo'n heel groot geval, dan gaat je Sim erachter staan en dan maakt ie japans eten ofzo.. Maar je kunt alleen maar de hele tijd "serve" doen ..
     
  5. ilona

    ilona Active Member

    Berichten:
    36
    Leuk Bevonden:
    0
    die bakplaat is tog die teppan jakki table?
    nou je moet die tafel neerzetten maar dan moet je er wel stoelen omheen zetten als je dat dat eten gaat maken gooit je sim vazelf dat bordje op die rand neer en dan gaan ze op die stoel zitten dat eten op eten en het maakt je hele honger-balkje helemaal groen ookal was hij helemaal rood!
    echt een aanrader alleen het duurt wel een tijdje voordat het eten klaar is

    dus je moet stoelen aan die tafel zettem
     
  6. halo_fan

    halo_fan Active Member

    Berichten:
    32
    Leuk Bevonden:
    0
    bedankt ik wist ook niet wat je moest doen
     

Deel Deze Pagina