Hey, Ik zit vaak achter de computer te CS"e. Das ook het enige vette spel wat je online kunt spelen.. Wat is jullie mening.. Welke map vind je het leukst..? Welk wapen is het fijnst..? Dus dit is het forum voor Counter-Strike..
C-S speel ik ook heel vaak ja, mijn clan is net dood gegaan , en ik vind de aim_aztec het leukste, en de ak het fijnste wapen. kan je lekker mee sproeien
ik vin militia een van de fijnste map.. en als het een beetje mee zit met me geld dan koop ik zo een para.. daar kun je trouwens ook lekker mee sproeien..
counterstrike mij favo is de_dust omdat deze lekker bekend en vaak gespeeld is en daarbij ook nog overzichtelijk, maar ook goed verdeeld in opstellingen, dus ik bedoel dat zowel de terroristen als de counter-terroristen goeie plekken hebben om zich op te stellen in het begin. en mijn favoriete wapen is de keukenschaar, neej geintje dat is de AWM sniper en anders voor dichtbij M4A1(en niet om lekker meej te sproeien want ik ben geen tuinder ).
Ik heb het een jaartje vrijwel elke dag gespeelt. Vooral een tijd op de servers van Dusty Dunes, echt geweldig! Mijn favorite map vindt (vond) ik cs_rio . Echt een heerlijke map om te spelen.
I love CS, er gaat geen dag zonder voorbij, niet dat ik het dan ook uren per dag speel maar gewoon eens ff tussendoor, lekker ontspannend. ik kan dan ook niet wachten op de xbox versie, met nieuwe wapens maps en zonder cheaters, mijn favo maps zijn overigens: dust(1/2), aztec, iceworld en assault. en favo wapen de m4a1 en ik hou van tactieken met granaten
fy Iceworld rulez, die speel ik meestal, heb niet ecxht een zwwar favoriet wapen ben wel redelijk met verschillende
ik ben eigenlijk net eventjes een maand gestopt met counterstrike, ik w8 eerlijk gezegd nog op counterstrike condition zero. De mooiste levels vind ik de_dust en de_aztec. Ik speel het spel nu ongeveer 2.5 jaar. Custom maps zijn Sucky. Mijn favo Wapen is m4a1!! die is echt zo super fijn. Daarna ak47
Ik speel het ook wel eens, en ik suck waar spelen jullie meestal dan? Ik op Xs4all nr.2 zwaar van de kaart nr.3(met 32 man, gekkehuiz!!) daar ga ik het meeste heen, soms ook wel naar een paar andere, maar op de een of andere manier blijf ik daar terugkomen Assault vind ik trouwens ook wel een lijpe map, heeft gewoon een voorkeur bij mij. Hé bah, nou heb ik zin gekregen om cs te spelen!! dan ga ik maar, laterz.
doen jullie trouwens ook warcraft servers.. das best vet als je veel xp hebt.. dan ben je bijna niet meer te zien,,!!
Jah, 1 keer gadaan, vond het echt sucken, dat onzichtbaarheid en stuff, nah, niks voor mij. En ik snap nog steeds niet hoe teleport werkt.
dat ik eerder heb gezegt dat ik suck, was maar een geintje, ik zit niet in eeen clan omdat ik dat niet wil. Ik wil niet ego zijn, maar ik ben eigenlijk best goed. Ik vind het gewoon een beetje sucken omdat het niet echt bij cs hoort(vind ik).
ik ben er nu 2 weken ofzow mee begonnen, en het rulet flink hoor... vooral cs_italy en cs_backalley vinnik relaxed.... en ik speel altijd terrorists omdat ik de sg552 echt uber vind cool spel