ik geef er altijd gewoon een ruk aan en dan zijn die kruikels er uit. of hang hem ff aan het snoer in de lucht dan draaien die kronkels er ook uit.
Ja dat wel, maar er kunnen altijd wel knikken in blijven zitten, als je daar ff bijv een tijdje een boek op legt trekt dan ook bijna weg
als je een xboxcontroller koopt, dan zijn ze ook al opgevauwen.. (een beetje ovaal achtig) Als je hem nou iederekeer zo 'opvauwt' en netjes terug in de kast legt, dan past de bedrading precies tussen de plank en je controller.... Maar ik zou wel ff Microsoft bellen... Al is het maar voor de zekerheid...
Ik rol mijn controlers nooit op ik laat ze of gewoon zo op de grond liggen of ik leg ze gewoon met de kabel los in de kast en ik heb er nog nooit problemen meej gehad. en er zitten ook geen knikken meer in ook niet die er van het begin in zaten*)
Als Microsoft nou gewoon eens lekker infra-red controllers gaat maken, dan hebben ze ook niet meer het probleem dat ze mensen steeds nieuwe controllers op moeten sturen
Infra rood aub niet ... wireless radio ... tja die zijn er al ... maar ja met live niet ideaal ... de expansions slots liggen op de grond ... naast je xbox ... Nee geef mij straks maar Bluetooth controllers en Headset
je mag ze niet oprollen en als je dat toch wil doen moet je het doen op de manier waarop ze nieuw uit de doos kwamen, namelijk in een S! Je zal merken dat dat bij alle toestellen met draad zo is.
tnx lads voor alle tips, zal ze anders oprollen, ik heb mn xbox in de kelder staan, die is netjes ingericht, breedbeeldje enzo erbij, het kunnen dus muizen zijn, maar lijkt me wel sterk dat ze altijd op hetzelfde stukje gaan kouwen en ik heb er ook nog nooit zo;n beest gezien... en ze liggen ook nog eens netjes hoog opgeborgen, denk dat ik toch maar bij microsoft ga zeuren (al goede ervaringen met hun service), anyways, bedankt!
Ik rol ze op en heb er ook 3 kapot. Vrij iritant bij het spelen van HALO, dan blijft die gozer maar granaten gooien. Ik zal even kijken of ik de bonnetjes nog heb, dan zal ik MS eens bellen.
Ik snap echt niet wat jullie met die controllers doen, mijn oudste controller is ook al een jaar en die ziet er nog als nieuw uit.