Beste mensen, Het gaat toch wel erg kriebelen om een Xbox One aan te schaffen maar ik ben heel erg benieuwd waar ik dit het beste kan doen. Hebben jullie al ervaringen met webwinkels, levertijden en betaalmethoden bij die websites (heb alleen iDeal)? Daarnaast de vraag, de Xbox One moet natuurlijk geïmporteerd worden. Maar dit moet geen probleem zijn met de spellen neem ik aan? Maar misschien wel met mijn huidige account? Alvast heel erg bedankt en ik hoop snel te kunnen gamen!
Nee console is gewoon regio vrij. Dus spellen etc zijn geen probleem. Redcoon.nl verkocht hem steeds voor gewoon 500 euro en had je hem binnen twee dagen binnen maar zie net dat die daar weg is. Zal wel uitverkocht zijn. Jammer want het is een prima site. Zie wel dat yourgamezone hem ook verkoopt. Ook een prima site. http://www.yourgamezone.nl/epages/Y.../Yourgamezone/Products/16852#RemoteViewAction Of je kan via livecodes een voucher kopen met ideal en die kan je dan gebruiken op Amazon.de om een Xbox te kopen. Doen ook veel mensen en werkt ook prima. http://www.livecodes.nl/xbox-one-kopen.php
Mocht je Titanfall een toffe game vinden, op amazon.de is de console 508 euro incl verzenden De console komt over 10 dagen deze kant op.
Ja het gaat me vooral om Titanfall haha. Dan maar even via livecodes een voucher kopen voor Amazon.de. Ik ben heel erg benieuwd!
Microsoft heeft de aankondiging gedaan voor UK, betekent echter niet dat retailers zelf ook mee kunnen gaan in een prijsverlaging.
Zavvi heeft nu titanfall pack met een gratis extra game (o.a. dead rising) voor iets meer als 500 euro. zelfs als scepticus ga ik dat toch interessant vinden
http://www.zavvi.nl/xbox-one-console/xbox-one-console-includes-titanfall/10921280.html niet 100% zeker hoe het zit met versturen. en het is alleen vandaag dacht ik
http://www.zavvi.com/games/offers/xbox-one-bundle.list oh sneaky, zou dat alleen zavvi.com zijn. hm...
Maar dat is niet zo probleem. Converter heb je voor een paar euro. En volgens mij kan je via MS nederland een normale power brick krijgen. Wat ik zo hier voorbij heb zien komen.