Het begon als een kantoor maar er was ook meer dan alleen maar bureaus. Zo hadden ze ook zitzakken en tafeltennis
Yellow wil de Zuid-As kapot schieten. Typisch. Beetje antisemitisch, Gelb. @Yerewn; Als een kantoor geen glijbaan en geen kantoor-kat/hamster/alpaca heeft, dan hoeft het van mij godverdomme niet! “eN oP dOnDeRdAg HeBbEn wE aLtIJd ToStI-dAg! DaT iS nAtUuRLijK gEWelDiG!”
Gerucht van een random YT dude dat er ook remakes van de Dark Souls trilogie in ontwikkeling zouden zijn. Dat ziet @Cyndris wel zitten denk ik.
Waarom zou ik daar op wachten? Die heb ik al een eeuw geleden op pc gespeeld. En ik heb niet eens een PS5. Wat moet ik met die TROEP? Misschien dat Geel wel alle 28 versies koopt.
Misschien hebben jullie gelijk. Ik heb nog niet alle achievements gehaald. Tijd om hem nog 3 keer te kopen op de andere platformen!
https://insider-gaming.com/sony-playstation-accounts-are-reportedly-being-hacked-with-ease/ Iemand een plaatje van een hacker?