en als we "echt" tussen ".." zetten hebben we de echte vraag....plaatjes worden (te) vaak opgepoetst....maaruh....als 't ingame zo wordt (want dit is ook nog eens uit een filmpje)....respect
In een woord .... kwijl .... hmmm ... Halo 1 is leuk maar Halo 2 .... da's de vergrotende trap in 't kwadraat.
ja, dat lijk altijd zo, vond ik bij DOA3 en 2 ook zo. Maar mot je maar eens2 screens van de games naast elkaar zetten, dan valt het echt op.
ik weet het wel zeker er is een filmpje van halo 2 van de e3 weet niet waar maar daar is wel achter te komen daar zie je de mogelijk heden in kijk maar eens
Volgens mij zijn het snipers, mede omdat er in het interview in het laatste XBM een zin staat die ong. zo gaat: 'Als je teveel vanaf 1 plek snipet, zullen de vijandelijke tegenstanders je opzoeken en zullen de vijandelijke snipers je makkelijker vinden. (ok er staat iets totaal anders maar t gaat over snipers)