Interessant artikel over de Xbox.

Discussie in 'Xbox Hardware' gestart door Aart, 24 jul 2003.

  1. Jerhui

    Jerhui <font color="orange"><b>XBW.nl VIP</b></font> XBW.nl VIP

    Berichten:
    1.081
    Leuk Bevonden:
    0
    Bron???

    Hier heb ik namelijk nog nooit van gehoord :confused:
     
  2. rich11224

    rich11224 Guest

    het blad de pu en gamequest
     
  3. Jerhui

    Jerhui <font color="orange"><b>XBW.nl VIP</b></font> XBW.nl VIP

    Berichten:
    1.081
    Leuk Bevonden:
    0
    Ok, bedankt ;)

    Ik ben benieuwd, heb er verder namelijk nog niets van gehoord...
     
  4. stefsybo

    stefsybo Active Member

    Berichten:
    373
    Leuk Bevonden:
    0
    Bij de PU was gewoon een fout dat er GameCube boven de review stond en verder heb ik er nooit iets over gezien. In de GameQuest weet ik niet, die heb ik nooit gelezen.
     
  5. The Pulser

    The Pulser Taking Back Sunday

    Berichten:
    1.456
    Leuk Bevonden:
    0
    klopt in de pu stond er gamecube in plaats van Xbox


    /Mod No need to bash :eek: - W
     
  6. Clawviper

    Clawviper New Member

    Berichten:
    1.994
    Leuk Bevonden:
    0
    Helaas komt hij niet op de Gamecube, en hoogst waarschijnlijk ook niet op de Ps2.
     
  7. jeroen18xbox18

    jeroen18xbox18 face my face

    Berichten:
    38
    Leuk Bevonden:
    0
    ik snap er niks van komt ie nou wel of niet op de gc want er staat inderdaad bf voor de gc???
     
  8. Xtinction

    Xtinction Uitsterving ja :D

    Berichten:
    183
    Leuk Bevonden:
    2
    Hehe dat ons artikel zo'n oproer zou veroorzaken joh, wat leuk :D

    ten eerste mijn complimenten aan Jerhui, ik ben het in veel dingen ook niet met de schrijver eens, maar ook in jouw visie kan ik me af en toe niet vinden (explorer beter dan netscape bijv :) ). Toch is je uitleg in alle gevallen erg goed.

    Ik zal Roche vragen om hier ff een reactie te posten, maar ik weet niet of hij daar zin/trek in heeft, het blijft immers jammer dat onze artikelen op andere sites besproken worden, in plaats van op onze eigen site heh :)

    oh en btw, in het begin word er gezegd dat ons (gc dus) artikel ergens anders is gekopieerd.. ik zou graag weten op welke site dat is zodat we er iets tegen kunnen doen, alvast bedankt daarvoor :)
     
    Laatst bewerkt: 19 aug 2003
  9. Jerhui

    Jerhui <font color="orange"><b>XBW.nl VIP</b></font> XBW.nl VIP

    Berichten:
    1.081
    Leuk Bevonden:
    0
    Dankje *)

    Uiteraart zal niet iedereen het mij eens zijn, (ik heb ook niet de waarheid in pacht) maar dat Explorer beter is dan Netscape is zeker ;)

    Lijkt me zeker leuk als de schrijver hier zou reageren... ik was nog van plan om een link te plaatsen in het GC forum, maar dat leek me niet zo gepast... (staat een beetje raar om op het ene forum te verwijzen naar het forum van de "concurent").

    GC ziet er trouwens een stuk beter uit... mijn complimenten _O_
     
  10. jeroen18xbox18

    jeroen18xbox18 face my face

    Berichten:
    38
    Leuk Bevonden:
    0
    kun je mij dat gc forum via private pessage sturen jerhui?
    alvast bedankt.
     
  11. Mortaldude

    Mortaldude Xbox Support

    Berichten:
    43
    Leuk Bevonden:
    0
    EA is een belangrijke uitgever, maar wordt denk ik in dit artikel zwaar overschat - Ik ben nooit een EA-basher geweest, en heb EA altijd verdedigt maar als EA moet gaan concurreren met andere Xbox titels over het Live netwerk gaat men het onderspit delven. Alleen FIFA Online is een titel die ík graag van EA op de Xbox zou willen zien... [/B][/QUOTE]


    Helemaal mee eens. Dan zou je b.v. een echt champions Cup kunnen doen!!! FIFA online = _O_
     
  12. Hellspawn

    Hellspawn Active Member

    Berichten:
    391
    Leuk Bevonden:
    0
    Ik heb niet alles hierboven gelezen (dus misschien herhaal ik iets per abuis wat reeds is gezegd), maar effe mijn mening geplaatst op GameCom zelf... Of ik als persoon "gelijk" heb interesseert me niks, het is gewoon simpelweg mijn mening:

    "Gepost door Hellspawn op 22/09/2003 06:21
    ----------------------------------------------------------------------------

    Een behoorlijk lange discussie... Het is de vraag wie zich op de lange duur staande kan houden, zonder veel fouten te maken als consolemaker... De PS2 is reeds succesvol gebleken en Sony is een magnaat... De Xbox timmert nog aan de weg, maar dreigt toch behoorlijk groot te worden en speelt met Live snel in op de markt... Kijk, een ruzietje met EA (ook een magnaat) is meer een verhaal voor de gamesbladen, ik denk dat het op den duur wel tot een agreement komt w.b. games met Xbox Live ondersteuning... Het punt is dat EA eigenlijk net zo eigenwijs is als Microsoft, gelijke monikken, gelijke kappen... Feit blijft dat Microsoft een enorm lange adem heeft en als magnaat de meeste poen, nog meer dan Sony... Men kan een builtje vallen, vandaar die zaak met EA... Allemaal tactiek, niks anders... Die lui weten heus wat ze aan het doen zijn, daar hebben wij geen benul van we smullen alleen van de sappige verhalen...

    Maar goed, hoe het ook zij... Wie de meeste poen heeft en de minste zware financiële risico's neemt, kan uiteindelijk marktleider worden... Vergis je echter niet in Sony en Nintendo, die zijn ook gewoon keihard als het om de centjes gaat... Ik zeg niet dat Microsoft een lieverdje is, maar dat zijn die andere lui ook niet... Veel geld verdienen, met bakken gaat eigenlijk altijd over de rug van anderen... Er is geen enkele heilige in de wereld van het grote geld, dus Microsoft is wat dat betreft geen duivelse uitzondering... Ze zijn gewoon allemaal hetzelfde, gelijke monniken gelijke...?"
     
    Laatst bewerkt: 22 sep 2003
  13. Meckaay

    Meckaay Active Member

    Berichten:
    2
    Leuk Bevonden:
    0
    ik haat gamen op een mobiel

    ik verwachte 10 euro per spel

    wat te veel is maar die kosten

    50 EURO!

    das mij te veeeeeeeeeeeeeeeel
     
  14. Meckaay

    Meckaay Active Member

    Berichten:
    2
    Leuk Bevonden:
    0
    ik heb een xbox

    (^_^)
     
  15. Aart

    Aart XBW Senior

    Berichten:
    223
    Leuk Bevonden:
    3
    Nu deze topic weer omhoog is gehaald:
    Ze (www.gamecom.nl) hebben nu een bericht op hun mainsite waar ze kritiek leveren op andere gamesites. Wel grappig om te lezen, xboxworld komt er wel goed vanaf :)
     

Deel Deze Pagina