eerst even dit: Ik weet dat je dit in het centrale thread moet zetten, maar de link naar deel 2 is niet goed. Maar hier komt de vraag: Ik moet in Gnisis die belastingkerel uit die toren halen. Hij zit echter achter een deur van lock level 65. Hoe krijg ik die deur open? Met een lockpick lukt het mij niet maar ik denkt dat er wel scrolls moeten zijn (ondusi gaat van 40 tot 60) die dat open kunnen krijgen, weet iemand waar je die kan halen?
Pfff dat is zolang geleden Heb ondertussen spell tot level 100. Ik denk dat je 'm normaal wel kan kopen ergens. Mmm zal er nog eens over nadenken. Ah mja, spell Wild open is van 50-100pts denk ik.
K heb wel een goede voor je! In meerdere tombes en grotten van dieven vindt je dus scrolls die tot 100 pt. gaan! Anders dan moet je je skill goed trainen in ik meen alteration en dan een unlock scroll maken van 100 pt. Kost je wel wat mana maar boeie, dan heb je ook wat! Succes
pff lang gelede ze maateke, ergens in dat gebouw ligt een sleutel. Ik denk!!!!, dat je ergens na links of naar rechts kunt, en ik dacht Links maar de sleutel ligt zeker in dat gebouw. Ik denk toch dat je aan die quest bezig bent.
Bij de magesguild in Caldera, die mannelijke dark elf op de 1e verdieping. Hij verkoopt als ik me niet vergis scrolls die tot 100 open krijgen.