Irritant geluid

Discussie in 'Xbox Hardware' gestart door Toskai-Mir, 30 nov 2003.

  1. Toskai-Mir

    Toskai-Mir The tsudachi saver

    Berichten:
    87
    Leuk Bevonden:
    0
    Ikheb een probleem

    Als ik me xbox aanzet hoor ik heel vaag geluid, wat ik eerst nooit had

    Dit is niet het geluid van het l;ezen van cd, want het is ook als er geen cd inzit, na een tijdje, en halve minuut ofzo gaat het weg, maar het lijkt me niet goed, iemand enig idd hoe dit kan?

    Anders word het terug brengen he:)

    Ik heb nog tot 2005 garantie dus.
     
  2. Melbuuln

    Melbuuln Active Member XBW.nl VIP

    Berichten:
    13.532
    Leuk Bevonden:
    4
    Het geluid kan door 3 of 4 dingen veroorzaak worden.
    1- Ventilator , achterzijde Xbox
    2- Hardeschijf.
    3- DVD-drive.
    4- Ventilator Nvidia Chipset ( alleen 1e en 2e serie Xbox ).
     
  3. Bun

    Bun gallie

    Berichten:
    252
    Leuk Bevonden:
    1
    Waarschijnlijk je harde schijf, je hebt 2 soorten harde schijven. Als je een Seagate hebt is de kans groot dat het hier aan ligt. Je moet je xbox voor zoiets niet terugbrengen, moet je alleen je xbox een week missen en er word niks opgelost.
     
  4. BounceMeister

    BounceMeister Active Member

    Berichten:
    1.443
    Leuk Bevonden:
    4
    Bij mij was dat de fan. Ik had de eerste versie Xbox waar 2 fans in zaten, 1 op het moederbord en 1 in de achterkant. De achterste kun je voordat je hem aanzet blokkeren met een potlood o.i.d., dan aanzetten en luisteren, wel zo snel mogelijk weer loslaten om de fan weer te laten draaien.
    Bij mij maakte dat geen verschil, maar ik ken het geluid van een aanlopende fan, en vaak gaat dat na een paar seconden weg, dan na een paar minuten, en vervolgens kapt je hele fan ermee. Wel belangrijk dus! Ik heb de Xbox laten ophalen met de klacht dat de nvidia fan aanloopt, en een week later weer teruggehad, hele moederbord was vervangen volgens het lijstje (met maar 5 opties ofzo om aan te vinken), dus ik weet niet of ik een nieuw moederbord heb of een oude met een nieuwe fan erop.

    Ik weet alleen nog steeds niet de exacte engelse bewoording voor "een aanlopende fan". Maar nu kan dat ook in het nederlands gelukkig.

    De nieuwere Xboxen hebben geloof ik maar 1 fan, aan de achterkant, dus dan zou het redelijk simpel te localiseren moeten zijn zoals ik hierboven beschreef.

    Niks er tussen steken als hij aan staat, dan kunnende fans breken. Ook niks van metaal ivm kortsluitingsgevaar.

    Succes!
     
    Laatst bewerkt: 30 nov 2003
  5. Toskai-Mir

    Toskai-Mir The tsudachi saver

    Berichten:
    87
    Leuk Bevonden:
    0
    Nou, in ieder geval bedankt, het kan dus geen kwaad, kan ik nog gerust een tijdje gamen:)

    en dan kijk ik het wel aan, en zie ik wel verder he, ik weeti n iedergeval genoeg, slotje wat mij betreft

    Mensen bedankt!!

    Respect....
     

Deel Deze Pagina