Kheb zojuist de software van XBConnect gedownload maar wa voor ne kabel hebde nodig? Is het er een met 2 ethernetuitgangen?
topic nummer zoveel hierover..... je hebt een crossed cable nodig RJ45 om de xbox rechtstreeks op je pc aan te sluiten dus niet via een router of switch
Jep, en dan crosslink (zonder router, dus direct van pc naar xbox), of straight of crosslink met hub/router. Schijnt dat crosslink en router niet werken maar bij mij dus wel (hosten nog niet geprobeerd). Zijn overigens al genoeg antwoorden op deze vraag te vinden, oa in centrale xbox connect thread die bij live gaming te vinden is.
zie tevens de centrale xbconnect thread voor meer info in Live & Networking je kan ook in de centrale kabels topic kijken