Ik ben op zoek naar een 82 cm. Breedbeeld TV met 100 hertz, volledige vlakke beeldbuis, alles er op en der aan en een goed merk. Welke kan ik het beste kopen rond de € 800,-
niet van een onbekend merk maar van phillips of Sony of jvc dan ben je zeker een duizendje kwijt me ouders hadden er een van Sony twee weken geleden heel moioi alles derop en deraan 2000 euro
Ik niet, gebruikers zoals jij en ik weten vaak veel meer dan de verkoper die zijn brood verdient met zoveel mogelijk verkopen (of vraag jij maar eens iets over de xbox bij Bart Smit). Ik zou persoonlijk gaan voor een goed merk tvtje dat je misshcien veel kost maar waar je waarschijnlijk meer aan hebt dan een minder goed A-merk.. pak bv Phillips zoals erder gezegt.. Als je slim bent ga je naar een groothandel en koop je hem daar (pasje wel vereist)
Deze thread sluit ik om dezelfde reden als de vorige: je dropt je eisen bij ons neer en laat ons het verder uitzoeken. Zo werkt dat niet. Als je de [search]zoekfunctie[/search] had gebruikt, had je gezien dat er al meerdere threads zijn waar hetzelfde wordt gevraagd. Bijvoorbeeld: http://archief.xboxworld.nl/forum/showthread.php?s=&threadid=44715 http://archief.xboxworld.nl/forum/showthread.php?s=&threadid=41231 Je kunt zonder problemen je vragen stellen in een reeds bestaande thread. Deze gaat dan ook dicht.