Breakdown

Discussie in 'Algemeen' gestart door LeoneX, 8 feb 2004.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LeoneX

    LeoneX Active Member

    Berichten:
    45
    Leuk Bevonden:
    0
    heb me handen weten te leggen op de japanse versie van Breakdown en ik moet zeggen dat ik onder de indruk ben van zowel de graphics als de gameplay....... wel moet gezegt worden dat de "dubbelpooks" besturing wel wat beter had gekunt maar wie weet wordt het een en ander nog aangepast voor de PAL release....... iemand al uit het "research lab" gekomen ? *)
     
  2. Mirik

    Mirik XBW Bazin XBW.nl VIP

    Berichten:
    8.476
    Leuk Bevonden:
    3
    Als je mij in detail kunt vertellen hoe de cover er uit ziet laat ik deze post staan :) Ik heb 'n vermoeden dat het om een illegale versie van de titel gaat. Maar, wil je voordeel van de twijfel geven als je me kan vertellen hoe de voorkant er uit ziet.
     
  3. Cube

    Cube Speed Junky...

    Berichten:
    520
    Leuk Bevonden:
    0
    beetje jaloes:{
     
  4. Majin

    Majin Bye bye~~

    Berichten:
    1.415
    Leuk Bevonden:
    0
    beetje slaperig :p

    he maarre speelt die lekker enzo. is het cool FPS fighting?
     
  5. Dodgie

    Dodgie Beat me up Scotty

    Berichten:
    1.977
    Leuk Bevonden:
    10
    Bah! :mad:
    Ik ga mooi Japans studeren, en als ik later genoeg geld heb, verhuis ik lekker naar Japan! Zij krijgen echt alles eerder! Eerst Otogi, daarna Otogi 2, en nu al weer breakdown!(en vast nog wel veel meer :mad:
    Nou ja, ik ga er iig een keer naar op vakantie, ik ben helemaal verslaafd aan japan en alles eromheen :) (wanneer komt de PS2 nou eens met een giga pricedrop? :mad:)
     
  6. hunter

    hunter Battleship

    Berichten:
    446
    Leuk Bevonden:
    0
    Mij lijkt er persoonlijk geen fuck aan, FP-fighting......de gameplaytrailers vond ik ook al niets....maar goed da's misschien een kwestie van smaak hm ?
     
  7. LeoneX

    LeoneX Active Member

    Berichten:
    45
    Leuk Bevonden:
    0
    ik zal hem er zo nog even op gooien en kijken of die echt zo goed is als ik nu denk..... iig over covers gaan we niet miepen natuurlijk |:-
     
  8. MaNiAc E

    MaNiAc E The Supreme Necrotic

    Berichten:
    251
    Leuk Bevonden:
    0
    Breakdown lijkt me zwaar ok jammer dat EA hem uitbrengt
     
  9. FreeShooter

    FreeShooter No pain, no gain!

    Berichten:
    409
    Leuk Bevonden:
    1
    Kan iemand mij vertellen wat voor spel Breakdown is ?
     
  10. MaNiAc E

    MaNiAc E The Supreme Necrotic

    Berichten:
    251
    Leuk Bevonden:
    0
  11. Fardo

    Fardo Well-Known Member

    Berichten:
    27.147
    Leuk Bevonden:
    224
    Je hebt hem dus ilegaal |:- Jammer, ik wacht met smart op de release van Ninja Gaiden in Amerika ... en dan duurt het nog 10 dagen voordat ik hem echt kan spelen ... maar dan heb ik ook een originele versie
     
    Laatst bewerkt: 8 feb 2004
  12. Graveheart

    Graveheart Groovy XBW.nl VIP

    Berichten:
    10.384
    Leuk Bevonden:
    1.548
    Dan ga ik er vanuit dat je de game via een minder legale weg verkregen hebt.
     
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina