bij mij staat er geen winbound sensor op alleen IT8712 F at $290 on ISA en mijn harde schijf, maar ik heb nu nog steeds 1 fin die geen zin heeft een oplossing of niet?
Het hoeft niet altijd Winbond te zijn hoor, kunnen ook andere merken zijn Gewoon even proberen. Dat 1 fan het niet wil doen, kan komen dat ie geen sensor heeft. Volgens mij moeten er aan een fan dan drie draadjes zitten?!
zoals je ziet heeft die ene fan wel een temp.sensor maar werkt hij niet ik zal kijke of ik heb ken openschroeven om ff te kijken
Ik heb ook zo'n zalman koeler op m'n pentium 4 zitten, ik ben er erg tevreden over. Koelt zeer goed en is lekker stil. Losse 80mm fans zou ik van Papst kopen, dat zijn echt hele goede en stille koelers. 1500 rpm is erg stil, maar 2000 rpm koelt beter en is ook behoorlijk stil.