Ik moet een missie doen om een bow te halen, in de burial cave, ik ga erin, en dan moet ik over water heen, aangezien ik niet kan vliegen hoe moet ik da dan doen? Ik heb al zoek functie gebruikt, maar dat leverde 2 pst in centrale morrowind topic op, en daar werd ik geen wijs uit! thanks
Vraag het toch maar in de uber-morrowind thread, want je kunt erop rekenen dat hier een slotje op komt. Hier, ik begin alvast met aftellen: 10.. 9.. 8.. 7.. 6.. 5.. 4.. 3.. 2.. 1..
beantwoord gewoon mijn vraag, weet je het niet, zeg dan niks, dit is tog en forum, daar hoor je tog dingen te vragen??
Volgens mij moet je de water walking spel gebruiken , of kopen als je die nog niet hebt. Beetjuh zoals jezus.......
Moet da dan? waar ken ik die krijgen maar dan zal het denk ik no niet lukken, je moet dabn tog veelt e hoor springen?
eerst zeken alleen de mods nog maar, maar nou begint ieder1 al. Ik geef je groot gelijk dat je het niet in de super-onoverzichtelijke uber-thread doet.