[Crimson SKies]

Discussie in 'Algemeen' gestart door McSparkle, 6 dec 2003.

  1. McSparkle

    McSparkle Well-Known Member

    Berichten:
    7.028
    Leuk Bevonden:
    1.189
    ik zit in een missie, ik weet niet het nummer of de naam ervan, maar het is nadat je de boot moet beveiligen. je moet ergens naar binnen en ik weet ook wel waar maar die deur blijft maar dicht en ik weet niet hoe die opengaat. :confused: kan iemand mij helpen ?
     
  2. Kosmonaut XIV

    Kosmonaut XIV xbox schopt aars

    Berichten:
    112
    Leuk Bevonden:
    0
    oww gewoon wat vliegtuigjes neerhalen, en wanneer de hulptroepen (nog meer vliegtuigjes dus) komen via die deur, gaat die deur open. Dan vlieg je snel binnen door die deur! Klaar is keer ;)
     
  3. McSparkle

    McSparkle Well-Known Member

    Berichten:
    7.028
    Leuk Bevonden:
    1.189
    thnx _O_ k'ga het meteen proberen !
     
  4. McSparkle

    McSparkle Well-Known Member

    Berichten:
    7.028
    Leuk Bevonden:
    1.189
    Maar nu ben ik in een missie dat je eerst een zappelin kappot moet knallen en daarna veranderd ie in een soort kwal, maar hoe moet je deze in hemelsnaam naar de haaien helpen ???
    Hij krijgt maar heel wijnig schade als je hem raakt en hij is altijd bij het lab voordat je hem kapot hebt. wie wil me nu a.j.b. helpen ?
     

Deel Deze Pagina