Dan maar zoow...Help

Discussie in 'Xbox Hardware' gestart door Speaker, 17 feb 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Speaker

    Speaker Active Member

    Berichten:
    190
    Leuk Bevonden:
    0
    Microsoft heeft mij verteld dat ik een nieuwe 360 krijg... Ik moet m'n oude kapote 360 opsturen, maar hoe weten ze nou dat ze een nieuwe moeten opsturen als mijn ouwe kapote daar aankomt... want niet iedereen krijgt een nieuwe lijkt mij, dus mijn vraag is nog maals, Hoe weten ze dat naar mij een nieuwe gestuurd moet worden?
     
  2. Berrie

    Berrie Nakkie d'r bij?

    Berichten:
    2.791
    Leuk Bevonden:
    0
    Dat staat toch allemaal ingevoerd in de computer enzo. Ze kunnen dat toch niet allemaal zo maar rond gaan vertellen. Ga er maar vanuit dat het wel goed geregeld is. Er zijn hier genoeg mensen die hun 360 opgestuurd hebben en een nieuwe hebben gehad.

    Dit hoeft overigens niet persee in een apart topic.
     
  3. Goiz

    Goiz XBW.nl VIP XBW.nl VIP

    Berichten:
    4.408
    Leuk Bevonden:
    38
    Vraagje voor de algemene vragen thread of voor de kinderziektes thread. Geen eigen topic voor nodig, maar don't worry je krijgt vast je nieuwe 360 wel ;)

    -Closed.
     
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina