...dat de game lang niet zo goed ontvangen wordt dan was verwacht. Grafisch blijkt het lang niet zo mooi te zijn als beloofd, en tsja...de gameplay lijken de PS2-gamers opeens niet meer naar te kijken. Raar, als ze dat als argument aanvoeren waarom je een PS2 moet hebben ("grafisch is niet belangrijk, PS2 is mooi en heeft betere gameplay" etc.)
Ach ja, was dit een titel waar alle ps2'ers op zaten te wachten dan? En dan nog, als je zo belachelijk (precies wat het woord zegt) veel spellen naar zo'n apparaat beukt gaat er heus wel is wat fout ook met een bekent spel. Dat zal ook weleens met een xbox spel gebeuren. Maar wat kan het ons schelen wij zijn xboxers! Wij hebben nog geen echte shit.
*zucht* De halve Xbox community heeft 3 dagen in tranen gelegen toen bekend werd dat de Xbox versie terug werd geschoven.
Gfx op PS2 niet zo schitterend maar die van de bèta-test op pc waren ronduit PRACHTIG + xbox versie komt een half jaar later, dus dat belooft alweer voor xbox, deze wordt 100% zeker het wachten waard.