Fable

Discussie in 'Algemeen' gestart door bart61, 20 okt 2004.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bart61

    bart61 Active Member

    Berichten:
    2
    Leuk Bevonden:
    0
    Ik heb gehoord dat je in fable met de dochter van de burgemeester kan trouwen om hem dan uit de stad te lokken en te vermoorden }:] Maar ik heb geen id hoe je die dochter moet herkennen :confused: .
    Weet een van jullie dat soms?
     
  2. Serial

    Serial AK-47 Serial

    Berichten:
    205
    Leuk Bevonden:
    0
    Je kan wel de burgermeester trouwen...En aangezien dit zelf een vrouw is...Kan je haar niet vermoorden zolang je zelf met haar getrouwd bent.
     
  3. DutchBastard

    DutchBastard 360 addict

    Berichten:
    623
    Leuk Bevonden:
    2
    Volgens mij kan je haar wel gewoon vermoorden ook als je met haar getrouwd bent...
     
  4. Zeloot

    Zeloot Unity the Verb

    Berichten:
    83
    Leuk Bevonden:
    0
    neej hoor... want je hebt geen magic en geen wapens in bowerstone, die worden je afgepakt en krijg je weer trug als je weg gaat. en aangezien de burgermeesterin haarzelf zo belangrijk vindt, kan je haar je niet laten volgen. Wat je wel kan proberen is haar slaan tot ze dood is... je krijgt dan wel wat guards op je kop. Maar zelf heb ik nog nooit geprobeerd, ben ik te goed voor :p.
     
  5. Darkwing

    Darkwing Active Member

    Berichten:
    6.510
    Leuk Bevonden:
    25
    Deze vraag is al uitgebreid behandeld in het Fable Wisselforum. Neem daar eens een kijkje, dan zul je genoeg informatie vinden.

    -Closed.
     
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina