gta3

Discussie in 'Algemeen' gestart door Nijmegendabest, 10 jan 2004.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nijmegendabest

    Nijmegendabest Registered User

    Berichten:
    199
    Leuk Bevonden:
    0
    Ik ben nu bij de missie waarbij tommy met een sniper die gangsta ventjes (en de bewakers) moet neerknallen op een schip en dat dat ventje die bij mij in de auto zat dan gelijk dat schip oprent en de missie over is. je hebt daar veel te tijd voor. kan iemand me helpen, thanks
     
  2. xboxer15

    xboxer15 Active Member

    Berichten:
    12
    Leuk Bevonden:
    0
    wat wil je nouw eik weten?
     
  3. xboxer15

    xboxer15 Active Member

    Berichten:
    12
    Leuk Bevonden:
    0
    Je moet gewoon op het dak gaan staan beetje inzoomen met de sniper en iedereen op het schil neer schieten.
     
  4. Nijmegendabest

    Nijmegendabest Registered User

    Berichten:
    199
    Leuk Bevonden:
    0
    eerst de bewakers of die gasten op het dak OF je moet gewoon allemaal auto's voor dat ene gastje zetten dat ie niet gelijk weg kan? ben er al paar dagen mee bezig
     
  5. <:.oRoBBeRTo.:>

    <:.oRoBBeRTo.:> .

    Berichten:
    430
    Leuk Bevonden:
    1
    Laatst bewerkt: 10 jan 2004
  6. Daz

    Daz Well-Known Member

    Berichten:
    16.101
    Leuk Bevonden:
    2.259
    gewoon naar dat huisje vlakbij en dan iedereen die dar is neerknallen.
     
  7. Tinman NL

    Tinman NL HD-Ready

    Berichten:
    491
    Leuk Bevonden:
    0
    Je moet een sniper nemen om de bewakers bij de overloop naar het schip neer te schieten. En dan neem je een bazooke om de rest snel af te maken.
     
  8. Cyber-Ninja

    Cyber-Ninja Active Member

    Berichten:
    745
    Leuk Bevonden:
    1
    Het zou beter zijn om je probleem iets beter uit te werken. Dat is voor ons wat makelijker om het te begrijpen.

    Nou goed, als ik het dus goed begrijp bedoel je die missie dat die vriend van je een boot gaat opblazen. Nou als je daar aan komt zie je als het goed is rechts van je een grote warenhuis. Zorg dat als die vriend van je klaar staat dat je op het dak van het warenhuis gaat staan. Begin nog niet met schieten want anders begint je vriend naar die boot te lopen. Als je nu op het dak staat kan je nu alles veel beter overzien. Veel succes.
     
  9. Nijmegendabest

    Nijmegendabest Registered User

    Berichten:
    199
    Leuk Bevonden:
    0
    8ball, de vriend, zal dus later via de brug de boot op komen lopen.
    ik ging gewoon op de plek van 8ball staan en zodra ik begon te schieten ging ie de trap op,
     
  10. HellHound

    HellHound Active Member

    Berichten:
    1.452
    Leuk Bevonden:
    16
    Aangezien er al aan grote GTA 3 hulpthread is en je daar je vraag ook al hebt gesteld, kan deze wel dicht.
     
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina