Ik wil graag halo spelen maar ik heb mijn 360 aangesloten aan mijn tft scherm. En om nou de hele lading te verplaatsen naar een oude crt tv heb ik ook niet echt zin in. Ik las ergens dat als je de game update via composiet dat je hem daarna gewoon kan spelen via de vga kabel. Een probleem ik krijg die hele update nooit te zien. Is het dus mogelijk om dit spel via de vga kabel te spelen of moet ik het gewoon laten zitten..
Hehe, ga naar de winkel en koop een Xbox 360 VGA kabel Of is er iets met de Backwards Compatibility?....
Ik heb allang een vga kabel? Ik krijg een error iets in de zin van, deze game is niet compatible met de pal 60hz mode. Dus met een vga kabel wil het niet echt werken. Het werkt wel als ik de hele zooi aansluit op composiet.
gewoon eerst via composiet spelen en dan waar mogelijk op pal 50 zetten. Dan de vga kabel aansluiten en verder spelen zoiets was het geloof ik