Iets mis met de lezer?

Discussie in 'Xbox Hardware' gestart door Xplicit, 15 jan 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Xplicit

    Xplicit MX-3

    Berichten:
    131
    Leuk Bevonden:
    0
    Hey iedereen,

    ik heb waarschijnlijk een klein probleempje met de lezer van mijn 360.. hij speelt namelijk niet alle spellen af (Call of Duty 2, NFS Most Wanted) maar alleen die spellen.. zou het aan de lezer liggen? Want als ik de Xbox een klein beetje omhoog hou pakt hij hem wel.. Nu heb ik geen garantie meer, maar kan ik hem nog wel ergens laten maken of iets dergelijks?
     
  2. Daz

    Daz Well-Known Member

    Berichten:
    16.101
    Leuk Bevonden:
    2.259
    Hoe komt het dat je geen garantie? Vast een omgebouwde xbox.. En daar mag hier niet over worden gepraat. Dat doe je maar ergens anders, maar niet hier op XBW. Gereport.
     
    Laatst bewerkt: 15 jan 2007
  3. Kortestier

    Kortestier Shortbull XBW.nl ICT

    Berichten:
    3.105
    Leuk Bevonden:
    121
    het gaat waarschijnlijk om een gemodde box, aangezien jij zegt dat er geen garantie meer op zit. Als dit het geval is zal dat het probleem wel eens kunnen zijn.

    Edit:/ Rustig man ^ hoef niet gelijk politie agentje te spelen
     
    Laatst bewerkt: 15 jan 2007
  4. Fardo

    Fardo Well-Known Member

    Berichten:
    27.147
    Leuk Bevonden:
    224
  5. Matrix

    Matrix Semi-Définie Positive XBW.nl VIP

    Berichten:
    7.643
    Leuk Bevonden:
    1.471
    Daar wil ik aan toevoegen dat je sowieso geen garantie meer hebt, want je moet nooit je xbox oppakken terwijl er een spel in zit. Zeker als hij aanstaat is dat oorzaak nummer één van krassen op de discs (en ik heb het vermoeden dat dit de oorzaak is van je probleem, ronde krassen op je dvd's).
     
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina