Internet explorer werkt niet

Discussie in 'PC, Handheld & Algemeen' gestart door Eduard888888, 12 jul 2004.

  1. Eduard888888

    Eduard888888 BEER!

    Berichten:
    104
    Leuk Bevonden:
    1
    hey,

    Ik heb dus sinds een maand een probleem, als ik mijn internet explorer op start geeft hij aan dat de hij de server niet kan vinden, vervolgens gaat het muis icoontje heel erg knipperen en is de internet explorer helemaal niet meer bruikbaar. Maar outlook express werkt wel en via deze computer kan ik wel het internet op alleen ik kan dan geen links openen want deze opent hij weer met internet explorer en deze werkt niet. Verder staat mijn adsl gateway gewoon open bij netwerklocaties en staat precies hetzelfde als eerst (1 maand geleden) toen mijn internet explorer wel werkte.

    Mijn vraag dus heeft iemand anders dit probleem ook, of gehad en weet hoe je het moet oplossen of moet ik gewoon m n pc opnieuw instaleren? Alvast bedankt.
     
  2. Ol' Capone

    Ol' Capone Future xbw *****

    Berichten:
    810
    Leuk Bevonden:
    1
    Als de server niet gevonden kan worden staan er toch allemaal dingen die je kunt doen...
    simpel: Doe dat :)

    en je kan nu toch wel op internet? :confused: dus what's the problem? :eek:
     
  3. [2k]

    [2k] XBW.nl VIP XBW.nl VIP

    Berichten:
    8.968
    Leuk Bevonden:
    207
    Zou eens scannen op spyware dmv ad-aware, spybot search and destroy en hijack this. Als je dat al gedaan hebt of het levert geen oplossing na verwijderen van spyware dan zou ik gewoon internet explorer opnieuw installeren.
     
  4. Socks

    Socks a.k.a sokken

    Berichten:
    458
    Leuk Bevonden:
    0
    ey ik heb ook een probleempje met internet explorer. Bij bepaalde sites (o.a www.gamershell.com en www.planetwarcraft.com) stopt internet explorer opeens (xbw.nl doet et wel :D). als ik dan het scherm wil wegklikken staat er internet explorer reageert niet enz.
    heeft iemand enig id hoe dit komt?
     
  5. [2k]

    [2k] XBW.nl VIP XBW.nl VIP

    Berichten:
    8.968
    Leuk Bevonden:
    207
    Bij mij doen die sites het zonder problemen. Zover ik weet heeft het niet met cookies/beveiliging/flash programma's die je niet hebt of dergelijke te maken dus zou je aanraden om internet explorer opnieuw te installeren, want hij hoort normaal gesproken niet vast te mogen lopen bij het bezoeken van een site.
     
  6. geforce

    geforce Active Member

    Berichten:
    557
    Leuk Bevonden:
    0
    dat hat ik eerst allen bij de site van bungie maar nu heb ik er geen last meer van
     
  7. NL_Wouter

    NL_Wouter The_Guardian

    Berichten:
    413
    Leuk Bevonden:
    4
    ik heb dat ook gehad. Je kan wel inbellen, maar geen enkele site doet het. Doe gewoon een systeem herstel (een paar dagen terug in de tijd) en dan is het als het goed is weer goed
     
  8. Toby-Bane

    Toby-Bane Active Member

    Berichten:
    1
    Leuk Bevonden:
    0
    /Mod Graveheart

    Doen wij even normaal?
     
  9. Arjan

    Arjan XBW.nl VIP XBW.nl VIP

    Berichten:
    7.207
    Leuk Bevonden:
    3
    :{
    Leuke eerste post hier :confused:.....

    @Eduard888888

    Heb je al de laatste Windows Updates binnen gehaald?
     

Deel Deze Pagina