Netwerkkaart stopt computer

Discussie in 'PC, Handheld & Algemeen' gestart door Nature_1, 17 jun 2004.

  1. Nature_1

    Nature_1 Stephanovic NL

    Berichten:
    208
    Leuk Bevonden:
    0
    ARGH!!! Heb ik een netwerkaart gekocht, duw ik em in een PCI bus, zet ik mijn computer aan start mijn computer ineens niet meer verder op!!! Het beeldscherm zegt ook dat hij geen signaal ontvangt. Als ik de netwerkkaart verwijder start hij ineens wel weer verder op!!! Het merk is TOPCOM. Iemand een oplossing toevallig?
     
  2. Pimmy

    Pimmy Take it easy

    Berichten:
    3.197
    Leuk Bevonden:
    2
    Is niet echt het juistte forum hier voor maar ik zou je vraag eigenlijk even op www.tweakers.net forum vragen, daar zitten echt heel veel mensen die er veel vanaf weten.
     
  3. Nature_1

    Nature_1 Stephanovic NL

    Berichten:
    208
    Leuk Bevonden:
    0
    Ja ok maar ik ben bezig met een netwerk te maken met mijn xbox. Het groene lampje van de netwerkkaart van de xbox brand en die van mijn pc ook. Zo'n kleine moeite is het toch niet als iemand het weet?
     
  4. Jorrit

    Jorrit Server admin XBW.nl Bestuur XBW.nl ICT

    Berichten:
    5.538
    Leuk Bevonden:
    13
    Ander slot geprobeerd?

    En daarnaast: dit gaat niet over Xboxworld, verkeerde forum dus
     
  5. Pimmy

    Pimmy Take it easy

    Berichten:
    3.197
    Leuk Bevonden:
    2
    Bedoelde meer verkeerde afdeling van het xbw forum en dat je dan meer kans heb op antwoord in de goede afdeling of op tweakers dan hier maar goed ;) Maar ik snap je niet pcies, je pc start niet meer op door je netwerk kaart?
     
  6. Nature_1

    Nature_1 Stephanovic NL

    Berichten:
    208
    Leuk Bevonden:
    0
    Ja raar he... ik snap hem ook niet. De computer start gewoon helemaal niet meer op en zonder kaart werkt hij 100%
     
  7. Fardo

    Fardo Well-Known Member

    Berichten:
    27.147
    Leuk Bevonden:
    224

    Kaart maakt kortsluiting of de kaart is defect of de slot van de computer ... kortom terug naar de winkel doet hij het daar wel ... met je computer naar de winkel voor reparatie
     
  8. Melbuuln

    Melbuuln Active Member XBW.nl VIP

    Berichten:
    13.532
    Leuk Bevonden:
    4
    Heb de zelfde problemen gehad met een Firewire kaart.
    Ik ontdekte dat de chipset op de kaart (Via chipset ) een conflict gaf met mijn Xabre400 videokaart.

    Ik heb toen de firewirekaart om voor een kaart met een NEC chipset en deze gaf geen problemen.
     
  9. Nature_1

    Nature_1 Stephanovic NL

    Berichten:
    208
    Leuk Bevonden:
    0
    Bedankt voor de tips, ik ga iig maar even terug naar de mediamarkt. Kijken of ze een wat duurdere betere hebben. _0/
     
  10. WiXX

    WiXX Kijk uit maloot...

    Berichten:
    2.027
    Leuk Bevonden:
    5
    Klinkt als een probleem met de voeding, dus een grotere voeding kopen.
     

Deel Deze Pagina