Speelt iemand het geweldige spel Gladius: zelden een spel gehad dat zo boeit, althans als je je er een beetje in verdiept/vastbijt. Kotor krijgt de lof van beste rpg 2003, niet helemaal terecht. Een knap stukje werk van Lucas Arts: Gladius. Coole teamleden, coole wapens, coole spreuken, cool verhaal. Wie sepelt het?
Hij is maar 25 euro tegenwoordig (nieuw). En hij speelt, een hele aparte diepe rpg, je blijft spelen. Je runt je eigen gladiatorschool, max. aantal is 20 gladiatoren. lichte, gemiddelde en erg zware. Niet alleen mensen, nee beesten (wolven, tijgers, beren), vreemde mythologische wezens, boogschutters, speerwerpers, coole wapens, spreuken en zo. Korom: voor die prijs een absolute must.
Ik heb hem, maar ik vind er niet veel aan, komt ook omdat ik real-time RPG's veel beter en leuker vind dan turn-based
Hoe zit het met multiplayer? Ik weet dat je zowel coöp het verhaal kan doen en tegen elkaar spelen in exhibition. Maar als je exhibition tegen elkaar doet, kan je dan ook allebij gladiatoren gebruiken die je zelf hebt getraind in het normale spel?
vind ook behoorlijk saai daarom wil graag vanaf, ik snap wel dat sommige mensen zulke rpg's leuk vinden alleen deze is niet mij koek
Ik vind het een zeer goed spel, het is niet beter dan KOTOR maar toch wel goed, alleen als je het een tijdje speelt dan doe je alleen nog maar critical hits en dan wordt het toch wel een beetje simpel....ik heb hem 2x uitgespeeld(elke verhaallijn 1) maar heb hem net geruild tegen NFSU