Ik kreeg net een hele rare foutmelding genaamd Damn... Snap er helemaal nix van, ik kreeg deze melding zodra ik de PC aanzette. Op spam heb ik gescand maar kan nix vinden. Weet iemand hier meer van? Of kan me helpen?
Hahahaha ja een heel dik virus...Kan je erna niks meer? Veilige modes en dan je virusscanner laten lopen...
Misschien nog een onbekend virus. Zou het anders ook niet weten, met google vind je er ook niets over.
Ja het heeft verder geen concequenties ofzo, tenminste die heb ik nog niet bemerkt als die er zouden zijn. Ik kan gewoon op OK klikken en doen wat ik niet laten kan.
Voordat je wat vraagt, altijd in google zoeken Symantec info Beetje onderaan staat hier ook een melding van jouw tekst. Suc6
Welke virus scanner gebruik je eigenlijk ? Had zelf eerst norton nu heb ik skykasper en die zag meer virussen die norton namelijk niet zag.
Een virusscanner kan ook niet alles die van mij verwijderd elke week een bestandje en een paar daagjes later is ie er weer