Hoe kan ik geluid (liedje) laten afspelen over verschillende dia's in 1 presentatie? Ik heb namelijk het probleem dat het liedje en de presentatie stopt na 1 dia. Zonder het liedje speelt de presentatie zonder problemen af.
Je kan je presentatie openen in powerpoint en daarnaast het liedje in mediaplayer of winamp... Druk op play en je liedje gaat van start, vervolgens klik je naar powerpoint en je start je presentatie. As simple as that!
ik denk niet dat dat de beste oplossing is zal waarschijnlijk om een werkstuk op school gaan maar heb je het al geprobeerd met een timer er in? zodat de nieuwe dia verschijnen na een aantal sec?
Zet gewoon aan het begin een geluid eronder, en ga daar naar instellingen, kan je veranderen dat je hem af moet laten spelen (tenminste zo deed k dat altijd)