Red Rings of Death, 2dehands xbox

Discussie in 'Xbox Hardware' gestart door Timo12, 2 dec 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Timo12

    Timo12 Active Member

    Berichten:
    243
    Leuk Bevonden:
    1
    Hallo allemaal, ik heb een tijdje geleden een 360 premium van iemand overgenomen en werkt nog goed enzo en heb de bon ook gekregen.
    Nu ongeveer 2 en een halve maand later krijg ik die 3 knipperende rode lampjes, en ging even zoeken op internet.

    Van wat ik allemaal gelezen heb, blijkt het niet mogelijk te zijn om een 2ehands xbox te laten reparen omdat de garantie persoonsgebonden is en niet productgebonden? Heeft iemand tips en/of ervaringen?
     
  2. Matrix

    Matrix Semi-Définie Positive XBW.nl VIP

    Berichten:
    7.643
    Leuk Bevonden:
    1.471
    Bovenaan dit forum staat een sticky thread over Problemen, krassen en defecte consoles. Ik wil je vragen om daar verder te posten, want dit topic is dubbelop. :)

    Om toch nog op je vraag te komen. Je kunt je xbox gewoon opsturen en laten repareren, tenzij de vorige eigenaar de xbox op zijn naam geregistreerd heeft. Maar er is geen hond die zijn xbox laat registreren, als hij niet met de klantenservice in aanraking komt.
     
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina