Ik vraag me af of ubisoft oude rpg's in een nieuwe jasje gaat steken te denken aan Terranigma, secret of mana en illusion of gaia/time. Dat zijn in mijn ogen de beste rpg's van de snes. Ze kunnen ze exclusief voor onze xbox maken, we hebben al zo weinig goede RPG's. Vooral Terranigma zal kikke zijn. Weet iemand hier iets over????
Het zal wel niet aangezien dit dus allemaal Nintendo titels zijn...koop gewoon een GBA met Zelda en strax Final Fantasy..
Als ubisoft zo nodig een rpg wil maken kunnen ze beter een nieuwe verzinnen. Dat lijkt mij iig beter voor de xbox.
was die van Ubi Soft?? ff nagekeken, en ze zijn de publisher, dus ze hebben het in feite niet zelf gemaakt... maar je hebt gelijk... dijk van een spel van Ubi met Morrowind