ik lees al die threads enzo maar ik heb de gt ford dingens allang gekocht en iedereen zegt dat je daarmee te makkelijk het spel kan uitspelen maarre bij mij rijden die andere autos nog steeds sneller ook sneller als de chevrolette of de chevelle hoe kan dit nou dan volgens mij rijden die autos van de tegenstanders gewoon veel sneller je moet bijna perfect rijden dan word je nog pas 2de ik snap dit niet wie heeft antwoord en bij de dragrace rijd een renault sneller als mij chevelle hoe kan dit nou weer die auto heeft 220 pks meer ofzo
meer wedstrijden rijden. ik vond hem ook vrij makkelijk om uit te spelen, ik heb veeeeeel meer problemen met PGR!
Gewicht/PK verhouding.. Chevelle (also in real life) is nou niet bepaald een lichte auto.. Waarschijnlijk ook een reden waardoor je in de GT word weggereden.. Fok die GT flink op maar let op dat je ook weight reduction gebruikt.. misschien wordt het dan wat meer haalbaar
Je moet leren je auto perfect af te stellen en dat is nochthans niet moeilijk in Sega GT 2002! De Drag Race win ik altijd! Nog nooit verloren! Je moet gewoon alle mogelijke onderdelen die je kan kopen voor je Ford GT concept kopen! En dan is dat ongetwijfeld de snelste auto die er is! De onderdelen kan je kopen met dat trukje je weet wel bv: Je hebt 10230$ en dan moet je aan 10000$ geraken om die versnellingsbak en nog een paar andere onderdelen van 10000$ gratis te kopen. Dus.... Je gaat je gewoon bij "Uses parts" een replay van 200$ en dan nog een ghost car van 30$ en dan heb je 10000$ = onderdeel van 10000$ gratis! Dan ga je naar de onderdelen van 8000$. Dit doe je gewoon simpel weg door een band van 2000$ te kopen zodat je 8000$ hebt enzo......... Snap je?
Hoe kom je aan die Chevelle das volgens mij de special price bij het drag racen maar hoe kan je die winnen (kheb t spel al paar x uitgespeeld maar wil nu echt elke auto winnen (mot alleen deze nog) stuur me ff een pm b.v.d.
bij hogere rijbewijs worden tegenstanders wagens beter, zo heb ik m uitgespeeld en ook weer moeite met dragracen terwijl ik full getunde ford gt heb.
drag race kun je winnen met nitro als je op een dag zit met een 5 erin bijvoorbeeld 105 speel dan een dragrace en verlies die.. ga daarna naar de used parts shop en ga helemaal naar rechts daar staat dan een vraagteken koop dit en als je dan een dragrace speelt kun je een injectie geven door op Y te dukken, nog een tip: repareer regelmatig je onderdelen... want deze worden steeds slechter en hierdoor rijd je auto ook langzamer.. ga naar de partsshop en ga naar dat afbeeldinkje met dat gereedschap op.. laatste tip: koop gewoon alles wat je kunt kopen voor je auto suc6
er was toch ook een part die je kon kopen dan reed je auto weer "zo goed als nieuw" ik heb het spel nu niet meer maar dan rijd ie ook weer helemaal toppie!!
als iedereen de snelste auto heeft stopt dat iedereen met het spel ofzo?? volgens mij heb je zo'n spel pas uitgespeeld als je alle autos op het best hebt getuned
ben k ook mee bezig weer, maar is er een manier om weer naar seizoen 1 terug te gaan, want ik heb in seizoen 1 in de event races 4 special auto's niet kwam ik vandaag achter, die je als je alles wilt hebben toch ook nodig hebt... maarja als t niet kan maakt t ook niet zo veel uit. ben toch nog een keer opnieuw begonnen.
Er zijn 2 seizoenen in gt. Ik heb met de lotus elise exige bijna alles gewonnen in seizoen 1. Aan het eind krijg je een dodge viper met 120.000$ In seizoen 2 heb ik alles gewonnen met de gt concept. Maar sommige auto's kan ik nog steeds niet kopen. Weet iemant hoe je aan een clio v6 komt?